SICURO INVEST SRL
CUI 6879473 · J1995000121406
SICURO INVEST SRL are CUI 6879473, nr. de înregistrare J1995000121406, înmatriculată pe 18.01.1995. Sediul social e în Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8001. În 2025: cifră de afaceri 29.055.754 lei, profit net 4.400.713 lei, 359 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-02 | DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA | Servicii de paza (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2024-02-12 | FEDERATIA ROMANA DE CANOTAJ | Servicii de paza (Rev.2) | 249 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 29 mil lei · mediana 188 mii lei | de 154× mediana |
| Profit net | 4,4 mil lei · mediana 26 mii lei | de 172× mediana |
| Salariați | 359 · mediana 1 | de 359× mediana |
| Marjă netă | 15.1% · mediana 15.2% | 99% din mediană |
| Cifră pe salariat | 81 mii lei · mediana 127 mii lei | 64% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 29.055.754 | 28.137.238 | 33.843.960 | 34.872.480 | 36.364.802 | 34.828.242 | 34.216.802 | 51.026.314 | 48.620.416 | 25.551.923 | 32.701.603 | 10.584.522 | 9.460.049 | 9.852.891 |
| Venituri totale | 30.453.641 | 28.443.911 | 33.843.960 | 34.872.480 | 36.364.802 | 34.864.242 | 34.216.802 | 51.338.932 | 49.025.845 | 25.620.103 | 32.708.593 | 10.606.769 | 9.651.622 | 9.896.425 |
| Cheltuieli totale | 24.705.286 | 22.581.077 | 33.780.110 | 34.451.014 | 36.522.318 | 35.037.675 | 34.569.188 | 51.778.197 | 49.693.910 | 26.647.173 | 34.574.108 | 10.551.472 | 12.386.744 | 11.471.772 |
| Profit / pierdere brută | 5.748.355 | 5.862.834 | 63.850 | 421.466 | -157.516 | -173.433 | -352.386 | -439.265 | -668.065 | -1.027.070 | -1.865.515 | 55.297 | -2.735.122 | -1.575.347 |
| Profit / pierdere netă | 4.400.713 | 4.821.608 | 53.634 | 354.032 | -157.516 | -173.433 | -352.386 | -439.265 | -668.065 | -1.027.070 | -1.865.515 | 55.297 | -2.735.122 | -1.575.347 |
| Active imobilizate | 3.214.498 | 3.537.172 | 2.949.607 | 3.214.109 | 3.858.640 | 3.216.700 | 2.199.867 | 2.463.042 | 2.232.662 | 1.357.240 | 4.228.116 | 4.171.308 | 4.355.615 | 4.856.754 |
| Active circulante | 45.240.823 | 38.405.059 | 4.699.457 | 5.549.157 | 4.277.822 | 3.934.228 | 4.496.630 | 4.400.651 | 3.838.934 | 3.265.141 | 4.420.776 | 3.228.001 | 2.858.489 | 3.745.239 |
| Stocuri | 1.417.509 | 339.801 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 284.879 | 268.258 | 6.013 |
| Creanțe | 20.934.620 | 34.629.120 | 3.802.943 | 4.428.645 | 3.212.608 | 2.687.916 | 3.768.214 | 3.501.905 | 2.812.506 | 2.118.811 | 1.618.782 | 1.389.445 | 1.763.202 | 3.311.979 |
| Casa și conturi la bănci | 22.888.694 | 3.275.882 | 896.514 | 1.120.512 | 1.065.214 | 1.246.312 | 728.416 | 898.746 | 1.026.428 | 525.713 | 2.801.994 | 1.553.677 | 827.029 | 427.247 |
| Cheltuieli în avans | 15.032 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 11.582 |
| Datorii | 54.770.959 | 35.070.416 | 786.540 | 1.246.312 | 1.172.174 | 375.990 | 452.898 | 1.146.298 | 1.251.066 | 1.187.926 | 14.909.591 | 11.789.737 | 11.723.553 | 10.387.901 |
| Capitaluri proprii | -6.300.606 | 6.871.815 | 6.862.524 | 7.516.954 | 6.964.288 | 6.774.938 | 6.243.599 | 5.717.395 | 4.820.530 | 3.434.455 | -6.260.699 | -4.390.428 | -4.509.449 | -1.774.326 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 359 | 462 | 482 | 518 | 624 | 542 | 586 | 526 | 383 | — | 425 | 410 | 430 | 421 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 23.10.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov |
| CAEN principal | 8001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SICURO INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J1995000121406 |
| EUID | ROONRC.J1995000121406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-01-18 |
| Sediu social | Bld. Nicolae Bălcescu, 107, parter. camera nr. 2, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT DOBROEŞTI COM. DOBROEŞTI, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, NR.107, PARTER. CAMERA NR. 2 |
| Telefon | 0723663150 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8010 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25