Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

NIMCOD PREST SRL

CUI 6936218 · J18/2088/1994 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

NIMCOD PREST SRL are CUI 6936218, nr. de înregistrare J18/2088/1994, înmatriculată pe 22.12.1994. Sediul social e în Sat Ceauru, Comuna Băleşti, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 32 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 199 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2014201320122011
Active circulante177177177177
Stocuri57575757
Creanțe82828282
Casa și conturi la bănci38383838
Datorii2.6722.6722.6722.672
Capitaluri proprii-2.495-2.495-2.495-2.495
Capital subscris vărsat200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 11.11.2015
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
CAEN principal4711
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCNIMCOD PREST SRL
Nr. reg. com.J18/2088/1994
EUIDROONRC.J18/2088/1994
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1994-12-22
Sediu social , Sat Ceauru Com. Băleşti, GORJ
Domiciliu fiscalJUD. GORJ, SAT CEAURU COM. BĂLEŞTI
Telefon0253210955
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47112011 – 2014

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (30)

Sunt 30 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

2178870 ADIXCOM IMPEX SRL
2179256 ROBEXIM SRL inactiv
4173462 IROD PROD SRL
5893003 VETGABY PROD SRL
6155179 BZN CRIS S.R.L.
6819897 OLTENIA INTERNATIONAL PROD S.R.L. inactiv
7340735 BAINOVCOM SRL
9314325 ANUBI IMPEX S.R.L.
9392730 PEROTVAL SRL
11943068 STONES COMPANY S.R.L.
13406605 DYRESAT S.R.L.
13579606 FERARU LUMINITA INTREPRINDERE FAMILIALA

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Gorj

2155729 DECOM SRL
2155770 VICEN SRL
2156198 EXMIRI-DAN SRL
2157070 MOTU-IMPEX SRL
2157169 NICONI SRL
2157584 DIC IMPEX SRL
2157665 COMERŢ-CONSULT SRL
2157673 SAVINI SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25