STEILMANN BUKAREST SRL
CUI 7061706 · J40/28080/1994
STEILMANN BUKAREST SRL are CUI 7061706, nr. de înregistrare J40/28080/1994, înmatriculată pe 27.12.1994. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4110. În 2025: cifră de afaceri 670.503 lei, profit net 567.379 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 671 mii lei · mediana 221 mii lei | 303% din mediană |
| Profit net | 567 mii lei · mediana 19 mii lei | de 30× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 84.6% · mediana 9.3% | 910% din mediană |
| Cifră pe salariat | 671 mii lei · mediana 141 mii lei | 475% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 670.503 | 1.095.848 | 2.023.950 | 1.400.031 | 781.293 | 1.456.428 | 3.816.231 | 7.696.489 | 9.364.133 | 16.526.707 | 25.504.609 | 28.427.200 | 28.162.501 | 28.655.397 | 28.314.191 |
| Venituri totale | 961.737 | 2.438.990 | 3.671.854 | 3.713.538 | 7.291.611 | 6.869.154 | 5.739.857 | 8.597.670 | 11.816.795 | 22.845.224 | 30.553.902 | 74.269.808 | 31.229.052 | 31.041.060 | 31.318.149 |
| Cheltuieli totale | 333.118 | 428.747 | 961.574 | 1.423.319 | 1.169.529 | 2.132.513 | 4.892.160 | 8.509.914 | 10.320.051 | 18.091.157 | 25.431.727 | 27.653.731 | 27.613.006 | 29.485.461 | 26.943.145 |
| Profit / pierdere brută | 628.619 | 2.010.243 | 2.710.280 | 2.290.219 | 6.122.082 | 4.736.641 | 847.697 | 87.756 | 1.496.744 | 4.754.067 | 5.122.175 | 46.616.077 | 3.616.046 | 1.555.599 | 4.375.004 |
| Profit / pierdere netă | 567.379 | 1.907.209 | 2.690.219 | 2.230.186 | 6.122.082 | 4.722.512 | 847.697 | 87.756 | 1.496.744 | 4.754.067 | 4.888.075 | 46.362.505 | 3.170.274 | 1.325.881 | 3.697.890 |
| Active imobilizate | 33.168.098 | 33.204.194 | 34.999.347 | 34.916.142 | 34.750.281 | 39.066.581 | 39.096.281 | 37.270.146 | 37.339.990 | 37.383.946 | 38.614.145 | 39.461.668 | 39.532.831 | 39.998.737 | 40.697.994 |
| Active circulante | 1.256.684 | 1.984.859 | 791.636 | 7.532.125 | 1.478.964 | 1.665.044 | 1.943.849 | 2.375.157 | 2.445.846 | 5.446.860 | 8.431.987 | 41.066.227 | -4.601.673 | -920.411 | 12.616.882 |
| Stocuri | 26.367 | 26.367 | 26.367 | 41.487 | 41.488 | 1.950 | 101.925 | 147.436 | 273.994 | 313.734 | 214.758 | 264.636 | 230.864 | 167.343 | 33.035 |
| Creanțe | 1.092.151 | 1.627.187 | 565.220 | 7.166.525 | 1.358.321 | 1.581.663 | 1.792.059 | 2.162.040 | 1.832.324 | 4.819.616 | 7.305.346 | 50.359.682 | 5.040.322 | 6.206.052 | 9.880.100 |
| Casa și conturi la bănci | 138.166 | 331.305 | 200.049 | 324.113 | 79.155 | 81.431 | 49.865 | 65.681 | 339.528 | 313.510 | 911.883 | -9.558.091 | -9.872.859 | -7.293.806 | 2.703.747 |
| Cheltuieli în avans | 3.629 | 3.697 | 1.140 | 3.084 | 2.697 | 7.015 | 20.432 | 20.863 | 22.229 | 56.879 | 45.090 | 44.492 | 46.690 | 47.315 | 35.893 |
| Datorii | 6.333.855 | 5.740.131 | 4.047.352 | 12.493.511 | 2.339.600 | 6.172.761 | 11.216.142 | 10.671.062 | 11.998.723 | 16.580.736 | 25.554.453 | 17.549.141 | 15.070.606 | 20.890.842 | 32.318.246 |
| Venituri în avans | 62.712 | 84.036 | 216.370 | 126.510 | 37.641 | 29.584 | 30.638 | 29.019 | 28.802 | 23.153 | 3.390 | 19.917 | 75.416 | 81.686 | 509.915 |
| Provizioane | — | — | — | — | 281.941 | — | — | — | 0 | 0 | 4.480 | 0 | 20.728 | 119.570 | 117.056 |
| Capitaluri proprii | 28.031.844 | 29.368.583 | 31.528.401 | 29.831.330 | 33.572.760 | 34.536.295 | 29.813.782 | 28.966.085 | 27.780.540 | 26.283.796 | 21.528.899 | 63.003.329 | 19.811.098 | 18.033.543 | 20.405.552 |
| Capital subscris vărsat | 1.804.120 | 1.804.120 | 1.804.120 | 1.804.120 | 1.804.120 | 1.804.120 | 1.804.120 | 1.804.120 | 706.330 | 706.330 | 705.500 | 705.500 | 705.500 | 705.500 | 705.500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 34 | 77 | 147 | 210 | 250 | 286 | 315 | 322 | 341 | 344 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4110 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STEILMANN BUKAREST SRL |
| Nr. reg. com. | J40/28080/1994 |
| EUID | ROONRC.J40/28080/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-27 |
| Sediu social | Spl. Unirii, 76, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SPL. UNIRII, NR.76, ET.7 |
| Telefon | 0722265525 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCASO S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA CINCI NESTOREI S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA DOI SRL | aceeași clădire |
| ALPHA PATRU TABACARI S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA TREI SPLAI S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA UNU SRL | aceeași clădire |
| ARHECO DESIGN SRL | aceeași clădire |
| BETA PATRU SPLAI S.R.L. | aceeași clădire |
| BETA TREI SRL | aceeași clădire |
| CLINICA ALTEZZA S.R.L. | aceeași clădire |
| CORAL VALMOD SA inactiv | aceeași clădire |
| DAHUA TECHNOLOGY SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 6812 | 2025 |
| 4110 | 2021 – 2024 |
| 1413 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25