ZAMBILA SRL
CUI 715218 · J33/191/1992
ZAMBILA SRL are CUI 715218, nr. de înregistrare J33/191/1992, înmatriculată pe 10.02.1992. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4724. În 2023: cifră de afaceri 11.862 lei, pierdere netă 305 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 199 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | -305 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -2.6% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11.862 | 11.844 | 13.492 | 10.871 | 14.220 | 13.945 | 13.678 | 13.454 | 13.333 | 13.341 | 13.266 | 13.362 | 12.618 |
| Venituri totale | 11.862 | 11.844 | 13.492 | 10.871 | 14.220 | 13.945 | 13.678 | 13.454 | 13.333 | 13.341 | 13.266 | 13.362 | 12.618 |
| Cheltuieli totale | 12.167 | 7.309 | 8.497 | 6.675 | 5.182 | 5.160 | 10.405 | 3.530 | 1.630 | 6.589 | 12.641 | 12.172 | 12.232 |
| Profit / pierdere brută | -305 | 4.535 | 4.995 | 4.196 | 9.038 | 8.785 | 3.273 | 9.924 | 11.703 | 6.752 | 625 | 1.190 | 386 |
| Profit / pierdere netă | -305 | 4.179 | 4.590 | 3.884 | 8.612 | 8.365 | 2.863 | 9.521 | 11.303 | 6.352 | 228 | 987 | 286 |
| Active imobilizate | 50.469 | 54.644 | 58.819 | 62.994 | 67.169 | 71.343 | 75.518 | 79.693 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 33.374 | 29.594 | 29.640 | 20.895 | 32.434 | 39.645 | 27.105 | 20.064 | 70.642 | 59.517 | 59.889 | 58.328 | 57.546 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 60 | 61 | 61 |
| Creanțe | 920 | — | — | — | — | — | — | 2.476 | 2.476 | 2.496 | 2.476 | 2.476 | 2.476 |
| Casa și conturi la bănci | 32.454 | 29.594 | 29.640 | 20.895 | 32.434 | 39.645 | 27.105 | 17.588 | 68.166 | 57.021 | 57.353 | 55.791 | 55.009 |
| Datorii | 0 | 90 | 90 | 110 | 10.435 | 432 | 431 | 428 | 527 | 705 | 2.430 | 1.098 | 1.302 |
| Capitaluri proprii | 83.843 | 84.148 | 88.369 | 83.779 | 89.168 | 110.556 | 102.192 | 99.329 | 70.115 | 58.812 | 57.459 | 57.230 | 56.244 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.01.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4724 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ZAMBILA SRL |
| Nr. reg. com. | J33/191/1992 |
| EUID | ROONRC.J33/191/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-02-10 |
| Sediu social | Bld. George Enescu, 31, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, B-DUL GEORGE ENESCU, NR.31, BL.T 49, AP.1-8 (PART) |
| Telefon | 0230253104 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABCDENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ABEL EXPRES S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCESS EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCESS TRAVEL SRL | aceeași clădire |
| ACHIZIŢII NEL COM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ACOINST SRL | aceeași clădire |
| ADDA KIDS FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| ADINA ALMA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADRIBODI STYLE S.R.L. | aceeași clădire |
| ADSON EURO GROUP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AEM GOLD S.R.L. | aceeași clădire |
| AEROMAINTENANCE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4724 | 2014 – 2023 |
| 4711 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (34)
Sunt 34 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Suceava
| 715790 | NOUTATI SRL |
| 16727545 | HONEY SRL |
| 19038880 | NORD TURISM BUCOVINA SRL |
| 25333230 | IOOLY FOOD SRL |
| 26083948 | PRAJITURA FERMECATA SRL |
| 26506800 | TED FOOD SRL |
| 28192666 | DOLL BACKEREI SRL |
| 31974042 | OMNIVALENT S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25