ARADORA SRL
CUI 7216401 · J1995000187385
ARADORA SRL are CUI 7216401, nr. de înregistrare J1995000187385, înmatriculată pe 30.03.1995. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1052. În 2025: cifră de afaceri 51.500 lei, pierdere netă 2.658 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 52 mii lei · mediana 254 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -5.2% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 52 mii lei · mediana 162 mii lei | 32% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 51.500 | 44.000 | 33.600 | 36.000 | 36.000 | 19.790 | 21.600 | 21.600 | 20.000 | 19.200 | 19.200 | 10.650 | 5.700 | 25.200 | 25.200 |
| Venituri totale | 51.513 | 44.000 | 33.600 | 36.000 | 36.000 | 19.790 | 21.600 | 21.600 | 20.000 | 19.200 | 19.200 | 10.650 | 5.700 | 25.200 | 25.200 |
| Cheltuieli totale | 53.656 | 45.998 | 40.759 | 31.746 | 11.642 | 26.796 | 28.435 | 25.167 | 22.516 | 20.805 | 45.428 | 18.274 | 20.836 | 5.256 | 7.709 |
| Profit / pierdere brută | -2.143 | -1.998 | -7.159 | 4.254 | 24.358 | -7.006 | -6.835 | -3.567 | -2.516 | -1.605 | -26.228 | -7.624 | -15.136 | 19.944 | 17.491 |
| Profit / pierdere netă | -2.658 | -2.438 | -7.495 | 3.894 | 23.278 | -7.195 | -7.051 | -3.783 | -2.716 | -1.989 | -26.804 | -7.944 | -15.307 | 17.138 | 16.735 |
| Active imobilizate | 58.443 | 60.254 | 62.066 | 63.877 | 65.688 | 67.500 | 69.311 | 71.122 | 66.458 | 67.857 | 69.022 | 111.264 | 113.391 | 115.722 | 127.272 |
| Active circulante | 7.365 | 5.363 | 5.259 | 10.195 | 5.263 | 4.726 | 4.690 | 4.925 | 5.444 | 6.258 | 5.984 | 5.928 | 5.601 | 12.639 | 3.476 |
| Stocuri | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 4.681 | 0 |
| Creanțe | 1.834 | 306 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 850 | 376 | 578 | 5.514 | 582 | 45 | 9 | 244 | 763 | 1.577 | 1.303 | 1.247 | 920 | 7.958 | 3.476 |
| Datorii | 7.025 | 4.175 | 3.445 | 2.697 | 3.470 | 28.022 | 22.602 | 17.597 | 15.735 | 15.232 | 14.134 | 14.698 | 8.554 | 2.616 | 4.409 |
| Capitaluri proprii | 58.783 | 61.442 | 63.880 | 71.375 | 67.481 | 44.204 | 51.399 | 58.450 | 56.167 | 58.883 | 60.872 | 102.494 | 110.438 | 125.745 | 126.339 |
| Capital subscris vărsat | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 | 225 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.04.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 1052 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARADORA SRL |
| Nr. reg. com. | J1995000187385 |
| EUID | ROONRC.J1995000187385 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-03-30 |
| Sediu social | Str. Regina Maria, 1, parter, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. REGINA MARIA, NR.1, PARTER, BL.L |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FLO-TRANS COMPANY SRL | aceeași clădire |
| ILUSTRATOR SRL | aceeași clădire |
| PANIROXI SRL | aceeași clădire |
| PERLA SRL | aceeași clădire |
| SILVIU POPESCU S.R.L. | aceeași clădire |
| CIDRA CONSTRUCT SRL | 42 m |
| COLION SRL | 42 m |
| DIOPTRIA SRL | 42 m |
| GENERAL SOFT SERVICE SRL inactiv | 42 m |
| LUX LUCIS S.R.L. | 42 m |
| MT SOFTWARE DEVELOPER S.R.L. inactiv | 42 m |
| PROOPTIK SRL | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1052 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25