ARCOMADA IMPEX SRL
CUI 7222691 · J40/15466/1992
ARCOMADA IMPEX SRL are CUI 7222691, nr. de înregistrare J40/15466/1992, înmatriculată pe 15.06.1992. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4532. În 2025: cifră de afaceri 170.513 lei, pierdere netă 83.060 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 171 mii lei · mediana 199 mii lei | 86% din mediană |
| Profit net | -83 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -48.7% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 171 mii lei · mediana 224 mii lei | 76% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 170.513 | 161.554 | 156.097 | 85.560 | 112.158 | 128.908 | 191.418 | 234.566 | 302.689 | 327.179 | 293.232 | 319.042 | 242.760 | 460.975 | 444.844 |
| Venituri totale | 170.513 | 161.554 | 2.362.695 | 85.560 | 112.158 | 128.974 | 191.418 | 234.566 | 302.689 | 327.179 | 293.232 | 319.042 | 242.762 | 460.993 | 446.985 |
| Cheltuieli totale | 253.573 | 236.518 | 237.165 | 195.881 | 193.332 | 226.281 | 254.784 | 411.198 | 370.075 | 397.520 | 323.899 | 382.019 | 318.827 | 496.559 | 505.308 |
| Profit / pierdere brută | -83.060 | -74.964 | 2.125.530 | -110.321 | -81.174 | -97.307 | -63.366 | -176.632 | -67.386 | -70.341 | -30.667 | -62.977 | -76.065 | -35.566 | -58.323 |
| Profit / pierdere netă | -83.060 | -74.964 | 2.101.902 | -111.176 | -82.295 | -98.560 | -65.280 | -178.978 | -69.177 | -70.341 | -30.667 | -62.977 | -76.065 | -35.566 | -58.323 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 423 | 1.476 | 3.280 | 6.420 | 12.977 | 15.580 | 26.815 |
| Active circulante | 1.047.647 | 1.133.851 | 1.435.440 | 1.511.165 | 1.479.031 | 1.451.618 | 1.421.128 | 1.359.501 | 1.449.520 | 1.367.027 | 1.406.458 | 1.378.991 | 1.403.259 | 1.331.453 | 1.511.407 |
| Stocuri | 1.038.345 | 1.114.299 | 1.400.964 | 1.475.271 | 1.452.305 | 1.428.956 | 1.395.065 | 1.348.227 | 1.428.015 | 1.353.753 | 1.388.825 | 1.303.496 | 1.321.901 | 1.247.676 | 1.402.632 |
| Creanțe | 5.163 | 17.283 | 23.062 | 29.684 | 19.999 | 12.283 | 7.404 | 6.614 | 8.470 | 11.062 | 15.466 | 48.496 | 65.325 | 48.630 | 89.411 |
| Casa și conturi la bănci | 4.139 | 2.269 | 11.414 | 6.210 | 6.727 | 10.379 | 18.659 | 4.660 | 13.035 | 2.212 | 2.167 | 26.999 | 16.033 | 35.147 | 19.364 |
| Cheltuieli în avans | 675 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 77.096 | 79.565 | 306.190 | 2.490.484 | 2.347.175 | 2.237.467 | 2.108.417 | 1.981.510 | 1.891.919 | 1.741.302 | 1.712.196 | 1.657.202 | 1.625.050 | 1.479.781 | 1.635.404 |
| Capitaluri proprii | 971.226 | 1.054.286 | 1.129.250 | -979.319 | -868.144 | -785.849 | -687.289 | -622.009 | -441.976 | -372.799 | -302.458 | -271.791 | -208.814 | -132.748 | -97.182 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | — | 4 | 5 | — | 6 | 10 | 11 | 12 | 11 | 11 | 11 | 14 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 17.09.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4532 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARCOMADA IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J40/15466/1992 |
| EUID | ROONRC.J40/15466/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-06-15 |
| Sediu social | Str. Pieţei, 41, PARTER, CAMERA 2, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PIEŢII, NR.41, ET.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARCOMADA NORD SRL | aceeași clădire |
| GOALWISH SRL | aceeași clădire |
| GOALWISH VENTURES SRL | aceeași clădire |
| VIVALUXE GLOBAL S.R.L. | aceeași clădire |
| TRANSPARENT NATURE S.R.L. | 30 m |
| SPV REPREZENTARE UNITARA S.A. | 33 m |
| BIMMERS S.R.L. | 39 m |
| MCDOWEL PRODUCTS SRL inactiv | 44 m |
| NEOSAN EXIM SRL inactiv | 44 m |
| MATHIAS MIRCEA ENTERPRISES S.R.L. | 54 m |
| MP CONSULT SRL | 54 m |
| TREND BENDERS S.R.L. | 54 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4532 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
| 29325 | TRANEX SRL |
| 29759 | FREE DANY COM SRL |
| 33369 | SAVOY COM SRL |
| 46377 | TRANS MOTOR SRL |
| 324902 | CARGO SRL |
| 326431 | MONIAN IMPORT EXPORT SRL |
| 338673 | IMPEX TOP 3 SRL |
| 357365 | CALLI IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25