Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

VETERAN COM S.R.L.

CUI 7259100 · J09/227/1995

cu contul HoReCaOS, sau pe email

VETERAN COM S.R.L. are CUI 7259100, nr. de înregistrare J09/227/1995, înmatriculată pe 17.03.1995. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 1107. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 31 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 5 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 80.464 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 15
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20152014201320122011
Active circulante9.9049.9049.9049.9049.904
Creanțe5.5865.5865.5865.5865.586
Casa și conturi la bănci4.3184.3184.3184.3184.318
Capitaluri proprii9.9049.9049.9049.9049.904
Capital subscris vărsat200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 31.08.2009
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
CAEN principal1107
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCVETERAN COM SRL
Nr. reg. com.J09/227/1995
EUIDROONRC.J09/227/1995
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1995-03-17
Sediu socialStr. Primăverii, 12, Mun. Brăila, BRĂILA
Domiciliu fiscalJUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. PRIMĂVERII, NR.12
Telefon0239633946
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ARTNELL COMPANY SRL inactiv 64 m
GIADRALEX SRL 134 m
TEFAGER AGRO SRL 134 m
COM MIKY IMPORT EXPORT SRL 161 m
TCMA AND SON SRL 163 m
TURAND PAN S.R.L. 163 m
IDAIMAC SRL 280 m
SOGHEMI SERV SRL 290 m
CHISAMIA GRILL S.R.L. 312 m
NEIOMIR TAX SRL 314 m
TMT MIRTANAGRO S.R.L. 317 m
RIHAN COM SRL inactiv 326 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

11072011 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

25705635 CHIRIACESCU I. NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
25865504 CHIRIACESCU ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Brăila

6073907 VIDEL COM SRL
6814814 ANGEDA COM SRL
7326374 APOGEUS COM SRL
7861431 ESTIVAL COM SRL
30375410 IZBUCUL ALBASTRU SRL
33126715 VERCHEVO COM SRL
37781520 POLSENA TRADE S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12