CAS CONSTANTA SA
CUI 7278005 · J1995001237135 · lichidare
CAS CONSTANTA SA are CUI 7278005, nr. de înregistrare J1995001237135, înmatriculată pe 26.04.1995. Sediul social e în Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5510. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 166 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 1 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | — | 11.295 | 45.646 | 47.814 | 80.624 | 52.050 | 12.365 | 6.570 | 24.924 | 30.976 | 30.156 | 51.684 | 40.418 |
| Venituri totale | 0 | 6.433 | 8.383 | 4.899.359 | 60.314 | 48.158 | 80.630 | 52.050 | 17.548 | 6.570 | 24.924 | 30.976 | 30.193 | 51.685 | 40.419 |
| Cheltuieli totale | 0 | 34.849 | 61.465 | 526.654 | 76.103 | 38.120 | 54.465 | 42.022 | 17.668 | 16.228 | 24.806 | 32.810 | 29.946 | 51.234 | 40.080 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -28.416 | -53.082 | 4.372.705 | -15.789 | 10.038 | 26.165 | 10.028 | -120 | -9.658 | 118 | -1.834 | 247 | 451 | 339 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -28.416 | -53.106 | 4.325.856 | -17.562 | 8.432 | 22.177 | 8.423 | -120 | -9.658 | 99 | -1.874 | 207 | 379 | 285 |
| Active imobilizate | — | — | — | 3.133 | 423.080 | 551.040 | 551.040 | 551.040 | 551.040 | 551.040 | 551.040 | 551.040 | 75.096 | 75.096 | 75.096 |
| Active circulante | 9.347 | 174.650 | 207.165 | 4.964.584 | 199.598 | 31.388 | 22.956 | 779 | 530 | 530 | 530 | 431 | 7.337 | 7.130 | 6.750 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.514 | 1.514 | 1.514 |
| Creanțe | — | — | 2.644 | 4.252.320 | 199.291 | 30.858 | 22.426 | 249 | — | — | 99 | 208 | 872 | 665 | 285 |
| Casa și conturi la bănci | 9.347 | 174.650 | 204.521 | 712.264 | 307 | 530 | 530 | 530 | 530 | 530 | 431 | 223 | 4.951 | 4.951 | 4.951 |
| Datorii | 9.347 | 0 | 4.098 | 461.544 | 89.716 | 87.358 | 87.358 | 87.358 | 95.532 | 95.411 | 63.631 | 63.631 | 69.232 | 69.232 | 69.232 |
| Capitaluri proprii | 0 | 174.650 | 203.067 | 4.506.173 | 532.962 | 495.070 | 486.638 | 464.461 | 456.038 | 456.159 | 487.939 | 487.840 | 13.201 | 12.994 | 12.614 |
| Capital subscris vărsat | — | 164.449 | 164.449 | 164.449 | 164.449 | 164.449 | 164.449 | 164.449 | 164.449 | 164.449 | 164.449 | 164.448 | 164.448 | 164.448 | 164.448 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | — | 1 | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.05.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 5510 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAS CONSTANTA SA |
| Nr. reg. com. | J1995001237135 |
| EUID | ROONRC.J1995001237135 |
| Formă juridică | SA |
| Înmatriculare | 1995-04-26 |
| Sediu social | Str. Tudor Vladimirescu, 1, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, SAT MIHAIL KOGĂLNICEANU COM. MIHAIL KOGĂLNICEANU, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.1 |
| Telefon | 0241258311 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ENVIRO INVEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| KIT-STEF ALERT SRL | aceeași clădire |
| CARGO ROMENA SRL | 300 m |
| CARGO ROMENA TOUR SRL | 300 m |
| BONTRANS S.R.L. | 412 m |
| BULL MIN TRANS SRL inactiv | 412 m |
| DAMAS SINAN S.R.L. | 412 m |
| DDE EXPERT FATADE S.R.L. inactiv | 412 m |
| GENERAL DUR EXPERT S.R.L. | 412 m |
| IVO SRL inactiv | 412 m |
| MARA CONSTRUCT SRL inactiv | 412 m |
| MG PLAST SRL inactiv | 412 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5510 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25