SAMAGREG SRL
CUI 7288092 · J30/155/1995
SAMAGREG SRL are CUI 7288092, nr. de înregistrare J30/155/1995, înmatriculată pe 21.03.1995. Sediul social e în Sat Odoreu, Comuna Odoreu, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4312. În 2025: cifră de afaceri 325.105 lei, profit net 55.555 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-02-15 | Comuna Odoreu (Consiliul Local al comunei Odor | Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2) | 17 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 325 mii lei · mediana 221 mii lei | 147% din mediană |
| Profit net | 56 mii lei · mediana 19 mii lei | 298% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 17.1% · mediana 9.3% | 184% din mediană |
| Cifră pe salariat | 325 mii lei · mediana 141 mii lei | 230% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 325.105 | 304.250 | 109.782 | 155.315 | 269.340 | 198.746 | 94.321 | 105.753 | 286.441 | 340.774 | 211.255 | 204.780 | 278.400 | 311.670 | 211.500 |
| Venituri totale | 306.977 | 304.250 | 199.782 | 155.315 | 273.340 | 108.746 | 132.321 | 185.881 | 314.004 | 341.486 | 211.960 | 205.161 | 280.543 | 313.445 | 212.763 |
| Cheltuieli totale | 246.318 | 273.759 | 204.594 | 203.114 | 238.583 | 104.328 | 129.517 | 220.452 | 262.649 | 235.639 | 161.965 | 234.677 | 211.761 | 305.756 | 212.009 |
| Profit / pierdere brută | 60.659 | 30.491 | -4.812 | -47.799 | 34.757 | 4.418 | 2.804 | -34.571 | 51.355 | 105.847 | 49.995 | -29.516 | 68.782 | 7.689 | 754 |
| Profit / pierdere netă | 55.555 | 26.374 | -5.856 | -49.321 | 32.216 | 2.452 | 1.861 | -36.747 | 48.211 | 99.836 | 43.648 | -35.800 | 67.782 | 7.689 | 754 |
| Active imobilizate | 13.054 | 17.566 | 71.994 | 146.838 | 115.482 | 31.083 | 32.646 | 36.259 | 33.234 | 9.390 | — | — | 0 | 15.277 | 15.277 |
| Active circulante | 420.311 | 549.657 | 463.604 | 442.156 | 498.107 | 315.466 | 289.254 | 280.487 | 290.756 | 378.463 | 395.368 | 255.877 | 249.474 | 201.268 | 101.141 |
| Stocuri | 122.596 | 18.236 | 118.128 | 38.040 | 30.905 | 28.128 | 118.128 | 80.129 | — | 869 | 954 | 35.662 | 20.873 | — | — |
| Creanțe | 287.596 | 426.676 | 313.607 | 308.143 | 241.050 | 253.053 | 162.752 | 167.676 | 244.165 | 190.005 | 174.867 | 68.969 | 99.705 | 120.502 | 24.085 |
| Casa și conturi la bănci | 10.119 | 104.745 | 31.869 | 95.973 | 226.152 | 34.285 | 8.374 | 32.682 | 46.591 | 187.589 | 219.547 | 151.246 | 128.896 | 80.766 | 77.056 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 515 | 1.753 | 2.990 | 4.227 | 5.465 | — | — | — | — |
| Datorii | 250.239 | 439.652 | 434.400 | 481.941 | 457.215 | 222.391 | 200.708 | 198.653 | 170.387 | 283.698 | 392.287 | 290.978 | 248.775 | 283.629 | 191.191 |
| Capitaluri proprii | 183.126 | 127.571 | 101.198 | 107.053 | 156.374 | 124.158 | 121.707 | 119.846 | 156.593 | 108.382 | 8.546 | -35.101 | 699 | -67.084 | -74.773 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | — | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.05.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SAMAGREG SRL |
| Nr. reg. com. | J30/155/1995 |
| EUID | ROONRC.J30/155/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-03-21 |
| Sediu social | Str. Scânteii, 12, Sat Odoreu Com. Odoreu, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, SAT ODOREU COM. ODOREU, STR. SCÂNTEII, NR.12 |
| Telefon | 0261775194 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BODIMAR CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| COSEMI EVENTS 2018 S.R.L. | aceeași clădire |
| IGNAT SPED S.R.L. | aceeași clădire |
| LA GHIȘEU S.R.L. | aceeași clădire |
| AIDA BEAUTY LASHES S.R.L. inactiv | 149 m |
| JURJPROD S.R.L. | 149 m |
| NIC MEDICA CENTER SRL | 149 m |
| SPURS SRL | 149 m |
| VISION MEDICAL TECHNOLOGY S.R.L. | 149 m |
| BUSINESS CONSTRUCT SRL inactiv | 155 m |
| GAZDAKER SRL | 155 m |
| METAL UNIC CRAFT S.R.L. | 155 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4312 | 2017 – 2025 |
| 812 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Satu Mare
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25