Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

VLADRIMON COM SRL

CUI 7357613 · J27/124/1995 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

VLADRIMON COM SRL are CUI 7357613, nr. de înregistrare J27/124/1995, înmatriculată pe 06.03.1995. Sediul social e în Municipiul Roman, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2015)
+1 Activă de 31 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -2 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 272.144 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net -2 mii lei
2011: -455 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: -2 mii lei 15
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20152014201320122011
Cheltuieli totale2.1440——455
Profit / pierdere brută-2.144000-455
Profit / pierdere netă-2.144000-455
Active imobilizate116.02988.84388.84388.84388.843
Active circulante30.44930.44930.449118.462113.444
Stocuri150150150150150
Creanțe29.99729.99729.99738.99633.781
Casa și conturi la bănci30230230279.31679.513
Datorii117.398117.398117.398205.411200.393
Capitaluri proprii29.0801.8941.8941.8941.894
Capital subscris vărsat200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 12.07.2017
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală ROMAN
CAEN principal4619
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCVLADRIMON COM SRL
Nr. reg. com.J27/124/1995
EUIDROONRC.J27/124/1995
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1995-03-06
Sediu socialBld. Roman Muşat, Mun. Roman, NEAMŢ
Domiciliu fiscalJUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, BLD. ROMAN MUŞAT, BL.17, AP.90
Telefon0769284955
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
3B SOFTWARE S.R.L. aceeași clădire
A & D MANAGEMENT SRL aceeași clădire
A M GEORGIANA INVEST SRL aceeași clădire
ABMAR SOLUTIONS S.R.L. inactiv aceeași clădire
AD INFINITUM S.R.L. aceeași clădire
ADD GOURMET SRL aceeași clădire
ADINVEST 2007 SRL inactiv aceeași clădire
AGE BODY NUTRITION S.R.L. inactiv aceeași clădire
AGENŢIA IMOBILIARĂ PLUS SRL aceeași clădire
ALAS DERMA MEDICAL S.R.L. aceeași clădire
ALBERTO CAFE S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALEMMAR TRANS S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47192011 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (75)

Sunt 75 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

1997346 AVIN COMPANY SRL
2055290 CODRUT SRL
2055479 BRD - GROUPE SOCIETE GENERALE SA BUCURESTI SUCURSALA ROMAN
2058505 GELOSTOP S.R.L.
5131899 FARMACIA ETELKA SRL
6610598 DAROM IMPEX SRL
15509925 ROILAND S.R.L.
17433556 LARMED S.R.L.
17454710 VEXILAR SRL
17498881 DRAGOMIR MARIA MIRELA ASOCIATIE FAMILIALA
17894495 GENERAL DEVELOPMENT SRL
19041745 VLASIR 2006 SRL

CAEN autorizat (1)

5250

Alte firme din Neamţ

2039325 SOFT COMPREST SRL
2047352 ALIMON SRL
2062620 OMALEM SRL
2652507 AMI SERCOM SRL
2653049 ZIMEX PROD SRL
2860613 SFINX COM SRL
2861120 ALMAS SRL
4041585 DANUT PROD COM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12