Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ALPIN CONFECTII SRL

CUI 7357656 · J27/361/1995 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ALPIN CONFECTII SRL are CUI 7357656, nr. de înregistrare J27/361/1995, înmatriculată pe 02.05.1995. Sediul social e în Municipiul Roman, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2012: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 4.709 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2012)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 100% față de anul anterior
+1 Activă de 31 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 124 mii lei 0% din mediană
Profit net -5 mii lei · mediana 17 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 198 mii lei 112012: 0 lei 12
Profit net -5 mii lei
2011: -31 mii lei 112012: -5 mii lei 12
Salariați 0
2011: 1 112012: 0 12
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20122011
Cifra de afaceri netă0197.597
Venituri totale0197.597
Cheltuieli totale4.709228.907
Profit / pierdere brută-4.709-31.310
Profit / pierdere netă-4.709-31.310
Active imobilizate1.134.9091.134.909
Active circulante1.664.1221.664.122
Stocuri55.00055.000
Creanțe1.607.3111.607.311
Casa și conturi la bănci1.8111.811
Datorii569.222564.513
Capitaluri proprii2.229.8092.234.518
Capital subscris vărsat120.150120.150
Număr mediu de salariați01

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 21.03.2018
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală ROMAN
CAEN principal6820
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCALPIN CONFECTII SRL
Nr. reg. com.J27/361/1995
EUIDROONRC.J27/361/1995
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1995-05-02
Sediu socialStr. Nordului, 4, Mun. Roman, NEAMŢ
Domiciliu fiscalJUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. NORDULUI, NR.4
Telefon023374325
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AUTO TITI SRL aceeași clădire
ESADELTA SRL aceeași clădire
FERMAFRA SRL aceeași clădire
I. T. P AUTO TITI S.R.L. aceeași clădire
SEMROM MOLDOVA SA inactiv aceeași clădire
SEMROM MOLDOVA SA BACAU SUCURSALA COMPLEX AGROSEM NEAMT aceeași clădire
AAM ELECTRIC & LIGHTING SRL 112 m
AVATON ELECTRIC & LIGHTING S.R.L. 112 m
CATHEDRA S.R.L. 112 m
CONSUMCOOP ROMAN MUŞAT SOCIETATE COOPERATIVĂ 112 m
EDIMAR SERVICE SRL 112 m
GIMIDRAG COM SRL 112 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

68202011 – 2012

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (10)

Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

6802143 SARATOGA IMPEX SRL
10561027 SEMROM MOLDOVA S.A. inactiv
12425870 ESADELTA SRL
13557292 INTAS SRL
18959576 BIOENERGETIC SRL
24648078 NAN INSTALAŢII ELECTRICE SRL
24938519 ANTREPRIZA NORD EST SRL
25738160 BRIPELCO SRL
29379795 G & B OUTLET ABBIGLIAMENTO SRL

CAEN autorizat (1)

7020

Alte firme din Neamţ

614051 FIRMELBO SRL
2003038 CONSUMCOOP ROMAN MUŞAT SOCIETATE COOPERATIVĂ
2003208 CONSUMCOOP GIROV SOCIETATE COOPERATIVĂ
2003267 CONSUMCOOP TAZLĂU SOCIETATE COOPERATIVĂ
2003453 CONSUMCOOP DULCEŞTI SOCIETATE COOPERATIVĂ
2003712 CONSUMCOOP GRUMĂZEŞTI SOCIETATE COOPERATIVĂ
2004238 CONSUMCOOP ALEXANDRU CEL BUN SOCIETATE COOPERATIVĂ
2005195 CONSUMCOOP POIANA TEIULUI SOCIETATE COOPERATIVĂ

Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25