TAVI COM PROD IMPEX SRL
CUI 7410962 · J1993008104403
TAVI COM PROD IMPEX SRL are CUI 7410962, nr. de înregistrare J1993008104403, înmatriculată pe 19.03.1993. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2023: cifră de afaceri 131.254 lei, pierdere netă 1.374 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 131 mii lei · mediana 129 mii lei | 101% din mediană |
| Profit net | -1 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -1% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 44 mii lei · mediana 112 mii lei | 39% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 131.254 | 36.878 | 44.200 | 38.200 | 29.850 | 35.887 | 19.771 |
| Venituri totale | 131.254 | 36.878 | 44.200 | 38.200 | 29.850 | 35.887 | 19.771 |
| Cheltuieli totale | 131.316 | 38.207 | 41.429 | 35.426 | 27.142 | 34.012 | 26.776 |
| Profit / pierdere brută | -62 | -1.329 | 2.771 | 2.774 | 2.708 | 1.875 | -7.005 |
| Profit / pierdere netă | -1.374 | -4.505 | 1.445 | 2.000 | 1.813 | 1.225 | -7.005 |
| Active circulante | 7.655 | 7.804 | 9.605 | 7.203 | 8.106 | 11.461 | 3.589 |
| Stocuri | 1.701 | 330 | 740 | 330 | 330 | 330 | 330 |
| Creanțe | — | 4.215 | 4.878 | 4.215 | 4.517 | 7.872 | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.954 | 3.259 | 3.987 | 2.658 | 3.259 | 3.259 | 3.259 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 3.966 |
| Datorii | 96.532 | 5.204 | 2.500 | 1.543 | 4.446 | 9.614 | 6.933 |
| Capitaluri proprii | -88.877 | 2.600 | 7.105 | 5.660 | 3.660 | 1.847 | 622 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | — | 2 | 3 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.03.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TAVI COM PROD IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J1993008104403 |
| EUID | ROONRC.J1993008104403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-03-19 |
| Sediu social | Str. Persicani, 2BIS, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. PERSICANI, NR.2BIS |
| Telefon | 5504820 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| O.M.U.L. TRADE S.R.L. | 18 m |
| MYALEXA BEAUTY FASHION SRL | 28 m |
| FIT CLUB ARIS S.R.L. inactiv | 32 m |
| REBECA CLEANING SERVICE SRL inactiv | 38 m |
| BABY & VIO TRANSPORT S.R.L. | 39 m |
| SONET CONSULTANŢĂ FINANCIARĂ S.R.L. inactiv | 39 m |
| V.A.P. SERVPREST TOTAL SRL inactiv | 39 m |
| AUTO QUALITY TECH SERVICES S.R.L. | 56 m |
| PIM SHOES S.R.L. | 57 m |
| SKAICRUE S.R.L. inactiv | 58 m |
| BONCU IMPEX S.R.L. inactiv | 65 m |
| GABONEZU SRL inactiv | 65 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25