COMBILIA COM S.R.L.
CUI 7417863 · J29/897/1995
COMBILIA COM S.R.L. are CUI 7417863, nr. de înregistrare J29/897/1995, înmatriculată pe 02.06.1995. Sediul social e în Sat Bucov, Comuna Bucov, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 198.838 lei, profit net 2.128 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 199 mii lei · mediana 199 mii lei | 100% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 3 mii lei | 75% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1.1% · mediana 1.6% | 69% din mediană |
| Cifră pe salariat | 199 mii lei · mediana 224 mii lei | 89% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 198.838 | 155.550 | 108.829 | 125.244 | 113.591 | 103.056 | 104.735 | 93.073 | 93.457 | 68.194 | 64.280 | 63.513 | 61.514 | 69.772 | 77.032 |
| Venituri totale | 198.838 | 155.550 | 108.829 | 125.244 | 113.591 | 103.056 | 104.735 | 93.073 | 93.457 | 68.194 | 64.280 | 63.513 | 61.514 | 69.772 | 77.032 |
| Cheltuieli totale | 196.603 | 160.316 | 95.233 | 119.401 | 102.328 | 93.870 | 108.669 | 97.272 | 93.377 | 69.864 | 66.193 | 66.862 | 54.373 | 70.196 | 76.646 |
| Profit / pierdere brută | 2.235 | -4.766 | 13.596 | 5.843 | 11.263 | 9.186 | -3.934 | -4.199 | 80 | -1.670 | -1.913 | -3.349 | 7.141 | -424 | 386 |
| Profit / pierdere netă | 2.128 | -4.766 | 11.207 | 4.075 | 9.067 | 6.931 | -4.980 | -5.130 | -854 | -3.092 | -3.841 | -5.254 | 5.454 | -445 | 319 |
| Active imobilizate | 1.863 | 2.957 | 4.051 | 626 | 801 | 976 | 0 | 0 | — | 387 | 774 | 1.162 | 1.549 | — | — |
| Active circulante | 14.372 | 10.360 | 13.120 | 7.535 | 8.992 | 8.819 | 10.377 | 7.770 | 8.085 | 5.890 | 7.423 | 5.970 | 8.933 | 5.817 | 6.110 |
| Stocuri | 8.690 | 6.505 | 6.916 | 7.243 | 8.952 | 7.828 | 9.317 | 7.383 | 7.908 | 5.870 | 7.270 | 5.698 | 8.898 | 5.698 | 5.735 |
| Creanțe | 4.416 | 3.700 | 2.527 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | 77 | 55 |
| Casa și conturi la bănci | 1.266 | 155 | 3.677 | 292 | 40 | 991 | 1.060 | 387 | 177 | 20 | 153 | 272 | 35 | 42 | 320 |
| Datorii | 7.706 | 6.916 | 6.527 | 8.724 | 14.431 | 23.559 | 31.072 | 23.785 | 18.970 | 16.308 | 15.136 | 10.230 | 8.326 | 9.115 | 8.963 |
| Capitaluri proprii | 8.529 | 6.401 | 10.644 | -563 | -4.638 | -13.764 | -20.695 | -16.015 | -10.885 | -10.031 | -6.939 | -3.098 | 2.156 | -3.298 | -2.853 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.06.1995 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMBILIA COM SRL |
| Nr. reg. com. | J29/897/1995 |
| EUID | ROONRC.J29/897/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-06-02 |
| Sediu social | Str. CARTIER, 1, Sat Bucov Com. Bucov, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT BUCOV COM. BUCOV, STR. CARTIER, NR.1 |
| Telefon | 0727612620 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IANCOFF - ROGALSKI PRODUCTION S.R.L. | 104 m |
| GIPROD SRL | 114 m |
| CLASSY CHASSY S.R.L. | 138 m |
| ELEPHANT CAPITAL ONE S.R.L. | 138 m |
| ELEPHANT CAR CARE S.R.L. | 138 m |
| PREMIUM CAR CARE S.R.L. | 138 m |
| PRĀJITURIA MOFT S.R.L. | 138 m |
| ANETTE DESIGN SRL | 150 m |
| MAMI CUMPARA S.R.L. | 150 m |
| GLOW ATELIER BY IULI MATEI S.R.L. | 154 m |
| MANOR SENIOR S.R.L. | 185 m |
| SARAI SENIOR S.R.L. | 185 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
| 406956 | TRIO EXPRESS SRL |
| 434000 | LUIMEX SRL |
| 1299602 | COPROS SRL |
| 1299920 | VERA IMPEX SRL |
| 1300251 | BUGA & CO SRL |
| 1300480 | COMPACT DEI SRL |
| 1301273 | AGROCIN SRL |
| 1301656 | APOSTOL SNC |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25