ROCLAR COM TRANSPORT SRL
CUI 7452399 · J1995000305264
ROCLAR COM TRANSPORT SRL are CUI 7452399, nr. de înregistrare J1995000305264, înmatriculată pe 30.05.1995. Sediul social e în Sat Ţigmandru, Comuna Nadeş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 30.215 lei, profit net 5.591 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 30 mii lei · mediana 158 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 5 mii lei | 107% din mediană |
| Marjă netă | 18.5% · mediana 3.2% | 578% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30.215 | 36.312 | 33.765 | 29.575 | 52.638 | 34.860 | 39.303 | 120.650 | 48.119 | 16.500 | 13.500 | 6.600 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 32.777 | 36.312 | 33.765 | 29.612 | 52.970 | 35.466 | 39.303 | 120.672 | 48.186 | 16.513 | 13.519 | 6.600 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 26.146 | 29.401 | 30.368 | 25.292 | 40.585 | 21.020 | 33.663 | 79.866 | 38.581 | 14.906 | 12.652 | 5.692 | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 6.631 | 6.911 | 3.397 | 4.320 | 12.385 | 14.446 | 5.640 | 40.806 | 9.605 | 1.607 | 867 | 908 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 5.591 | 5.938 | 2.091 | 3.431 | 10.828 | 13.459 | 4.462 | 37.186 | 8.159 | 1.112 | 461 | 710 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15 | 15 | 15 |
| Active circulante | 7.807 | 10.216 | 5.116 | 12.190 | 18.898 | 33.224 | 39.672 | 45.198 | 13.350 | 4.790 | 3.643 | 3.239 | 2.316 | 2.316 | 2.316 |
| Stocuri | 356 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 88 | 445 | — | — | — | — | — | — | — | — | 385 | 385 | 38 | 38 | 38 |
| Casa și conturi la bănci | 7.363 | 9.771 | 5.116 | 12.190 | 18.898 | 33.224 | 39.672 | 45.198 | 13.350 | 4.790 | 3.258 | 2.854 | 2.278 | 2.278 | 2.278 |
| Datorii | 0 | 0 | 837 | 2 | 141 | 296 | 202 | 190 | 528 | 126 | 91 | 198 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 7.807 | 10.216 | 4.279 | 12.188 | 18.757 | 32.928 | 39.470 | 45.008 | 12.822 | 4.664 | 3.552 | 3.041 | 2.331 | 2.331 | 2.331 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 12.05.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROCLAR COM TRANSPORT SRL |
| Nr. reg. com. | J1995000305264 |
| EUID | ROONRC.J1995000305264 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-05-30 |
| Sediu social | ŢIGMANDRU, 227, Sat Ţigmandru Com. Nadeş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT ŢIGMANDRU COM. NADEŞ, ŢIGMANDRU, NR.227 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4939 | 2014 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
| 1204386 | IMPEX FLORIS SRL |
| 1206565 | CHARLIE TRANSCOM SRL |
| 1209022 | COMPLEX BRADUL SRL |
| 1224685 | BARACONS SRL |
| 6564378 | VASILET PRESCOM SRL |
| 8679331 | AS TAXI SRL |
| 10283753 | ROYAL TOURS SRL |
| 10706241 | RAP CLUB SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25