EISBERG SRL
CUI 7456382 · J2002000010234
EISBERG SRL are CUI 7456382, nr. de înregistrare J2002000010234, înmatriculată pe 08.01.2002. Sediul social e în Oraş Pantelimon, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1039. În 2025: cifră de afaceri 120.702.737 lei, profit net 1.809.232 lei, 146 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 121 mil lei · mediana 254 mii lei | de 475× mediana |
| Profit net | 1,8 mil lei · mediana 7 mii lei | de 242× mediana |
| Salariați | 146 · mediana 2 | de 73× mediana |
| Marjă netă | 1.5% · mediana 3% | 50% din mediană |
| Cifră pe salariat | 827 mii lei · mediana 162 mii lei | 511% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 120.702.737 | 110.712.175 | 93.134.319 | 78.888.393 | 63.797.614 | 52.833.932 | 54.572.969 | 48.531.302 | 43.167.973 | 35.732.385 | 27.984.416 | 21.302.522 | 17.558.717 | 14.516.253 | 13.374.953 |
| Venituri totale | 123.074.937 | 112.892.433 | 95.740.645 | 81.313.771 | 65.461.366 | 56.271.296 | 55.116.565 | 48.880.308 | 43.580.025 | 36.291.804 | 28.663.517 | 21.874.105 | 18.702.123 | 15.374.774 | 14.071.624 |
| Cheltuieli totale | 120.597.097 | 108.770.225 | 92.372.318 | 79.430.797 | 64.069.004 | 54.398.936 | 49.948.622 | 43.419.066 | 38.713.198 | 32.668.121 | 27.228.445 | 22.408.742 | 20.260.553 | 18.205.899 | 15.557.001 |
| Profit / pierdere brută | 2.477.840 | 4.122.208 | 3.368.327 | 1.882.974 | 1.392.362 | 1.872.360 | 5.167.943 | 5.461.242 | 4.866.827 | 3.623.683 | 1.435.072 | -534.637 | -1.558.430 | -2.831.125 | -1.485.377 |
| Profit / pierdere netă | 1.809.232 | 3.102.832 | 2.520.352 | 1.344.858 | 871.851 | 1.052.316 | 4.231.441 | 4.533.662 | 3.877.508 | 2.979.554 | 1.435.072 | -534.637 | -1.558.430 | -2.831.125 | -1.485.377 |
| Active imobilizate | 58.699.584 | 62.392.559 | 62.967.559 | 48.650.728 | 42.885.689 | 41.252.866 | 30.607.552 | 22.142.492 | 21.366.557 | 21.371.580 | 20.650.033 | 21.941.611 | 22.086.075 | 23.383.597 | 23.895.328 |
| Active circulante | 11.641.751 | 12.165.981 | 9.539.899 | 11.628.902 | 9.385.205 | 8.322.418 | 5.504.808 | 5.283.020 | 5.197.742 | 3.932.071 | 5.399.465 | 3.276.156 | 2.731.343 | 2.476.707 | 2.658.629 |
| Stocuri | 2.385.545 | 2.245.131 | 1.613.326 | 1.936.520 | 1.889.119 | 1.006.437 | 1.145.483 | 1.007.664 | 1.166.797 | 930.696 | 920.698 | 694.118 | 412.853 | 439.612 | 358.492 |
| Creanțe | 7.533.313 | 8.065.309 | 7.399.380 | 7.336.868 | 5.774.677 | 6.200.156 | 3.088.597 | 2.890.840 | 2.890.892 | 2.972.230 | 3.446.105 | 2.470.271 | 2.107.946 | 1.644.465 | 1.941.580 |
| Casa și conturi la bănci | 1.722.893 | 1.855.541 | 527.193 | 2.355.514 | 1.721.409 | 1.115.825 | 1.270.728 | 1.384.516 | 1.140.053 | 29.145 | 1.032.662 | 111.767 | 210.544 | 392.630 | 356.157 |
| Cheltuieli în avans | 218.795 | 308.730 | 111.660 | 212.229 | 162.695 | 107.065 | 45.471 | 42.300 | 48.806 | 56.142 | 62.848 | 46.587 | 55.168 | 41.544 | 74.669 |
| Datorii | 47.046.316 | 53.162.688 | 54.043.873 | 44.487.400 | 37.762.087 | 35.850.523 | 19.384.843 | 10.392.604 | 10.274.647 | 13.042.717 | 16.988.208 | 17.482.551 | 17.858.379 | 17.334.005 | 14.703.004 |
| Provizioane | 625.104 | 625.104 | 598.600 | 548.166 | 560.067 | 592.242 | 560.066 | 560.066 | 559.976 | 416.102 | 202.717 | 295.454 | 260.635 | 255.841 | 782.494 |
| Capitaluri proprii | 22.888.710 | 21.079.478 | 17.976.645 | 15.456.293 | 14.111.435 | 13.239.584 | 16.212.922 | 16.515.142 | 15.778.482 | 11.900.974 | 8.921.421 | 7.486.349 | 6.753.572 | 8.312.002 | 11.143.128 |
| Capital subscris vărsat | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 | 447.373 |
| Număr mediu de salariați | 146 | 125 | 117 | 111 | 100 | 98 | 101 | 93 | 85 | — | 49 | 43 | 39 | 40 | 41 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Jun 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.01.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov |
| CAEN principal | 1039 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EISBERG SRL |
| Nr. reg. com. | J2002000010234 |
| EUID | ROONRC.J2002000010234 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-01-08 |
| Sediu social | Şos. Cernica, 216, Orş. Pantelimon, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, ŞOS. CERNICA, NR.216 |
| Telefon | 021 351 47 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CGC ARHITECTURAL DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| INTERMOBILI FURNITURE S.R.L. | 455 m |
| INTERMOBILI FURNITURE SOFA S.R.L. | 455 m |
| UWE CONSULTANCY S.R.L. | 455 m |
| ECAMARADE SRL | 489 m |
| SMART RETROFIT S.R.L. | 489 m |
| BELLE MAISON REAL ESTATE SRL | 586 m |
| COLONIAL EVENTS S.R.L. | 586 m |
| DROVIT PLANT SRL | 586 m |
| ECOSTAR WASH SRL | 586 m |
| GREEN FOREST CERNICA S.R.L. | 586 m |
| KARINE'S GYUL BUSINESS S.R.L. | 586 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1039 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25