BART COM SRL
CUI 7478143 · J1995000299211
BART COM SRL are CUI 7478143, nr. de înregistrare J1995000299211, înmatriculată pe 20.06.1995. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4772. În 2025: cifră de afaceri 33.225 lei, profit net 5.509 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 199 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 3 mii lei | 195% din mediană |
| Marjă netă | 16.6% · mediana 1.6% | de 10× mediana |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 33.225 | 32.203 | 37.952 | 31.357 | 20.338 | 16.509 | 30.058 | 37.050 | 27.008 | 30.459 | 22.908 | 19.886 | 22.857 | 28.632 | 20.231 |
| Venituri totale | 33.260 | 32.203 | 37.952 | 31.365 | 20.338 | 16.509 | 30.058 | 37.050 | 27.008 | 30.459 | 22.908 | 19.886 | 22.857 | 28.632 | 20.231 |
| Cheltuieli totale | 26.889 | 23.673 | 27.181 | 21.702 | 14.973 | 12.163 | 14.290 | 37.003 | 25.937 | 27.937 | 23.856 | 22.206 | 23.643 | 28.939 | 20.220 |
| Profit / pierdere brută | 6.371 | 8.530 | 10.771 | 9.663 | 5.365 | 4.346 | 15.768 | 47 | 1.071 | 2.522 | -948 | -2.320 | -786 | -307 | 11 |
| Profit / pierdere netă | 5.509 | 7.366 | 9.269 | 8.722 | 4.754 | 3.866 | 14.867 | -482 | 382 | 1.609 | -1.635 | -2.916 | -1.479 | -739 | 7 |
| Active imobilizate | 3.862 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 180 | 2.180 | 4.180 |
| Active circulante | 22.436 | 25.333 | 23.430 | 21.708 | 19.291 | 18.717 | 18.933 | 16.072 | 16.799 | 15.825 | 11.945 | 13.599 | 15.260 | 14.901 | 13.454 |
| Stocuri | 20.249 | 19.322 | 21.268 | 18.280 | 17.349 | 15.977 | 18.388 | 16.072 | 16.785 | 15.588 | 11.450 | 13.463 | 15.150 | 14.895 | 13.268 |
| Creanțe | 65 | — | — | — | — | — | — | — | 3 | 4 | 29 | 73 | — | — | 12 |
| Casa și conturi la bănci | 2.122 | 6.011 | 2.162 | 3.428 | 1.942 | 2.740 | 545 | — | 11 | 233 | 466 | 63 | 110 | 6 | 174 |
| Datorii | 11.809 | 16.366 | 21.829 | 29.376 | 35.691 | 39.871 | 43.953 | 55.959 | 56.205 | 55.613 | 53.342 | 53.360 | 52.273 | 52.435 | 52.248 |
| Capitaluri proprii | 14.489 | 8.980 | 1.614 | -7.655 | -16.387 | -21.141 | -25.007 | -39.874 | -39.393 | -39.775 | -41.384 | -39.748 | -36.833 | -35.354 | -34.614 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.06.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 4772 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BART COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1995000299211 |
| EUID | ROONRC.J1995000299211 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-06-20 |
| Sediu social | Bld. Matei Basarab, 95, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. MATEI BASARAB, NR.95, BL.MB17, SC.A, ET.2, AP.9 |
| Telefon | 0767238476 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 1ST BROKERAGE INSURANCE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| 25CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| 96 PROD COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| A G M I SRL | aceeași clădire |
| ABSOLUT MEDICAL DEVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ACACIA SRL | aceeași clădire |
| ACCOUNT-ALL B2G S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCOUNT-ALL PROFIT S.R.L. | aceeași clădire |
| ACG S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTUAL CONTAB S.R.L. | aceeași clădire |
| AD SECURITY CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AD SI ASOCIATII S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4772 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25