IN.CO.N SRL
CUI 753807 · J33/424/1995
IN.CO.N SRL are CUI 753807, nr. de înregistrare J33/424/1995, înmatriculată pe 19.04.1995. Sediul social e în Sat Neagra Şarului, Comuna Şaru Dornei, jud. Suceava. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1039. În 2025: cifră de afaceri 159.062 lei, profit net 8.041 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 159 mii lei · mediana 254 mii lei | 63% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 7 mii lei | 107% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 5.1% · mediana 3% | 170% din mediană |
| Cifră pe salariat | 159 mii lei · mediana 162 mii lei | 98% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 159.062 | 149.241 | 148.387 | 147.964 | 147.498 | 145.039 | 118.614 | 67.018 | 65.830 | 64.592 | 48.642 | 53.398 | 44.062 | 62.347 | 43.886 |
| Venituri totale | 172.134 | 170.553 | 164.386 | 147.964 | 147.498 | 150.853 | 118.614 | 67.719 | 65.836 | 71.892 | 363.004 | 129.169 | 211.578 | 86.330 | 80.786 |
| Cheltuieli totale | 162.740 | 105.221 | 101.023 | 98.155 | 118.552 | 98.907 | 88.305 | 31.879 | 21.460 | 61.611 | 288.431 | 100.992 | 156.418 | 125.025 | 29.034 |
| Profit / pierdere brută | 9.394 | 65.332 | 63.363 | 49.809 | 28.946 | 51.946 | 30.309 | 35.840 | 44.376 | 10.281 | 74.573 | 28.177 | 55.160 | -38.695 | 51.752 |
| Profit / pierdere netă | 8.041 | 55.924 | 61.995 | 48.359 | 27.574 | 50.552 | 29.123 | 33.828 | 42.401 | 8.133 | 63.683 | 27.644 | 48.813 | -38.695 | 51.752 |
| Active imobilizate | 1.574.054 | 1.121.977 | 1.174.447 | 1.228.106 | 1.281.765 | 1.335.650 | 1.394.340 | 1.412.635 | 1.412.635 | 1.412.635 | 1.443.393 | 1.707.164 | 1.707.164 | 1.727.139 | 1.639.540 |
| Active circulante | 137.951 | 487.690 | 357.101 | 205.905 | 77.407 | 4.786 | 2.361 | 20.110 | 268.026 | 226.039 | 542.878 | 421.655 | 493.753 | 656.094 | 785.253 |
| Stocuri | 12.101 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 43.818 | 53.131 | 43.938 | 47.115 |
| Creanțe | 17.626 | 231 | — | — | — | — | — | — | 150.240 | 181.310 | 463.556 | 320.187 | 357.847 | 605.568 | 723.764 |
| Casa și conturi la bănci | 108.224 | 487.459 | 357.101 | 205.905 | 77.407 | 4.786 | 2.361 | 20.110 | 117.786 | 44.729 | 79.322 | 57.650 | 82.775 | 6.588 | 14.374 |
| Datorii | 251.449 | 157.152 | 134.957 | 99.415 | 72.935 | 81.773 | 188.590 | 880 | 136.437 | 136.851 | 493.041 | 592.659 | 692.403 | 923.532 | 926.396 |
| Capitaluri proprii | 1.460.556 | 1.452.515 | 1.396.591 | 1.334.596 | 1.286.237 | 1.258.663 | 1.208.111 | 1.431.865 | 1.544.224 | 1.501.823 | 1.493.230 | 1.536.160 | 1.508.514 | 1.459.701 | 1.498.397 |
| Capital subscris vărsat | 269.820 | 269.820 | 269.820 | 269.820 | 269.820 | 269.820 | 269.820 | 269.820 | 269.800 | 269.800 | 269.340 | 269.340 | 269.340 | 269.340 | 269.340 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Vatra Dornei |
| CAEN principal | 1039 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IN.CO.N SRL |
| Nr. reg. com. | J33/424/1995 |
| EUID | ROONRC.J33/424/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-04-19 |
| Sediu social | , 27 A, Sat Neagra Şarului Com. Şaru Dornei, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, SAT NEAGRA ŞARULUI COM. ŞARU DORNEI, NR.27 A |
| Telefon | 0230574551 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1039 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Suceava
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25