PIESE AUTO SRL
CUI 7582925 · J1995000390369
PIESE AUTO SRL are CUI 7582925, nr. de înregistrare J1995000390369, înmatriculată pe 26.06.1995. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 122.915 lei, profit net 81.197 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 123 mii lei · mediana 124 mii lei | 99% din mediană |
| Profit net | 81 mii lei · mediana 17 mii lei | 488% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 66.1% · mediana 19.4% | 341% din mediană |
| Cifră pe salariat | 123 mii lei · mediana 172 mii lei | 72% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 122.915 | 120.009 | 119.388 | 118.998 | 106.816 | 105.002 | 102.980 | 94.130 | 85.457 | 84.225 | 82.298 | 83.018 | 83.418 | 66.694 | 59.412 |
| Venituri totale | 132.508 | 127.664 | 119.394 | 118.998 | 106.816 | 105.002 | 102.980 | 94.130 | 85.691 | 101.101 | 88.313 | 83.018 | 83.418 | 66.695 | 59.412 |
| Cheltuieli totale | 36.211 | 31.240 | 24.697 | 23.615 | 23.431 | 24.343 | 24.719 | 23.530 | 23.706 | 41.438 | 47.897 | 45.455 | 50.583 | 110.179 | 68.461 |
| Profit / pierdere brută | 96.297 | 96.424 | 94.697 | 95.383 | 83.385 | 80.659 | 78.261 | 70.600 | 61.985 | 59.663 | 40.416 | 37.563 | 32.835 | -43.484 | -9.049 |
| Profit / pierdere netă | 81.197 | 81.305 | 79.545 | 91.813 | 80.180 | 77.745 | 75.171 | 67.776 | 59.421 | 57.113 | 37.945 | 35.073 | 30.492 | -45.572 | -10.832 |
| Active imobilizate | 230.939 | 242.286 | 253.634 | 264.982 | 276.329 | 287.676 | 299.023 | 310.370 | 319.820 | 330.880 | 304.322 | 307.493 | 316.587 | 325.697 | 338.619 |
| Active circulante | 274.941 | 261.209 | 244.427 | 242.400 | 223.718 | 205.910 | 304.204 | 215.806 | 139.656 | 157.730 | 106.186 | 69.593 | 22.311 | 34.596 | 62.055 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.301 | — | — | — |
| Creanțe | 68.558 | 84.557 | 199.032 | 185.152 | 103.061 | 105.022 | 210.809 | 152.094 | 139.227 | 155.630 | 102.982 | 21.248 | 2.288 | 17.073 | 60.590 |
| Casa și conturi la bănci | 26.383 | 176.652 | 45.395 | 57.248 | 120.657 | 100.888 | 93.395 | 63.712 | 429 | 2.100 | 3.204 | 43.044 | 20.023 | 17.523 | 1.465 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.175 | 2.925 | 3.738 | 4.520 | — |
| Datorii | 36.632 | 34.139 | 9.575 | 6.628 | 10.926 | 6.900 | 119.115 | 60.424 | 5.179 | 39.604 | 6.589 | 11.861 | 9.560 | 62.229 | 57.617 |
| Capitaluri proprii | 469.248 | 469.356 | 488.486 | 500.754 | 489.121 | 486.686 | 484.112 | 465.752 | 454.297 | 449.006 | 406.094 | 368.150 | 333.076 | 302.584 | 343.057 |
| Capital subscris vărsat | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 | 124.580 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Dec 01 2021 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.08.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PIESE AUTO SRL |
| Nr. reg. com. | J1995000390369 |
| EUID | ROONRC.J1995000390369 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-06-26 |
| Sediu social | Str. Podgoriilor, 2, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. PODGORIILOR, NR.2 |
| Telefon | 0240517022 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIOR I&S INTERMED SRL | aceeași clădire |
| BAYERN TECHNIK & IT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| EXPRES TEAM SRL | 37 m |
| CENTRUL DE LIMBI STRAINE CARA S.R.L. | 43 m |
| DOMI CENTER S.R.L. | 43 m |
| FLAMIR SRL | 47 m |
| PARISAKES SRL inactiv | 47 m |
| BABU AND CO SNC | 58 m |
| JUMP TOTAL SRL | 63 m |
| ADA STYLE STUDIO S.R.L. | 68 m |
| CYBER HUB SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 68 m |
| DICHIS FAN S.R.L. | 68 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Tulcea
| 2360197 | MARCOMI SRL |
| 2360901 | DELTAPAN SA |
| 2360960 | COMAROM SRL |
| 2361400 | MIRAJ SRL |
| 2361443 | COSIALIMENT SRL |
| 2361737 | DONARIS SA |
| 2361818 | ESPRIT SRL |
| 2362317 | METEX SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25