ARIROM CONFORT COM SRL
CUI 7606412 · J40/6238/1995
ARIROM CONFORT COM SRL are CUI 7606412, nr. de înregistrare J40/6238/1995, înmatriculată pe 24.07.1995. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 46.175 lei, profit net 4.123 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 46 mii lei · mediana 124 mii lei | 37% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 17 mii lei | 25% din mediană |
| Marjă netă | 8.9% · mediana 19.4% | 46% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 46.175 | 4.925 | 3.438 | 1.113 | 125.863 | 36.417 | 13.581 | 29.675 | 12.359 | 29.579 | 22.257 | 1.242 |
| Venituri totale | 46.175 | 4.925 | 3.438 | 1.113 | 126.005 | 36.417 | 13.581 | 29.675 | 12.359 | 29.579 | 22.257 | 1.242 |
| Cheltuieli totale | 41.313 | 35.902 | 32.012 | 27.030 | 19.860 | 10.878 | 10.578 | 8.945 | 7.934 | 8.640 | 3.733 | 6.842 |
| Profit / pierdere brută | 4.862 | -30.977 | -28.574 | -25.917 | 106.145 | 25.539 | 3.003 | 20.730 | 4.425 | 20.939 | 18.524 | -5.600 |
| Profit / pierdere netă | 4.123 | -30.977 | -28.574 | -25.950 | 102.365 | 24.453 | 2.596 | 19.840 | 4.054 | 20.052 | 17.857 | -5.637 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 168 | 457 |
| Active circulante | 19.517 | 5.623 | 36.507 | 65.178 | 91.276 | 10.564 | 2.530 | 15.781 | 7.056 | 7.649 | 5.825 | 1.144 |
| Creanțe | 2.626 | — | — | — | — | 64 | 445 | 1.745 | 1.881 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.891 | 5.623 | 36.507 | 65.178 | 91.276 | 10.500 | 2.085 | 14.036 | 5.175 | 7.649 | 5.825 | 1.144 |
| Datorii | 9.863 | 93 | 0 | 97 | 245 | 21.898 | 38.317 | 54.165 | 65.280 | 69.927 | 88.323 | 101.788 |
| Capitaluri proprii | 9.654 | 5.530 | 36.507 | 65.081 | 91.031 | -11.334 | -35.787 | -38.384 | -58.224 | -62.278 | -82.330 | -100.187 |
| Capital subscris vărsat | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 | 900 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.05.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARIROM CONFORT COM SRL |
| Nr. reg. com. | J40/6238/1995 |
| EUID | ROONRC.J40/6238/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-07-24 |
| Sediu social | Str. CADEREA BASTILIEI, 19A, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CADEREA BASTILIEI, NR.19A, ET.DEMIS, AP.1 |
| Telefon | 0788089601 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ART EXPEDITION TAXI SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLORIN,MARIUS,ELENA COMIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| NEUMANN KEY ACCOUNT MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| NEUMANN MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| NEUMANN RECRUITMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| BOZOMA SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| LC WEST S.R.L. | aceeași clădire |
| TRANS UDROIU SRL | aceeași clădire |
| ARBOREA INVESTMENTS SRL | aceeași clădire |
| BEST SCAFFOLDING 2024 S.R.L. | aceeași clădire |
| CANDOR RECRUITMENT SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| CAROL GASTRO BIERHAUS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 8357 | P.G.M.-INTERNATIONAL SRL |
| 11646 | SEMEDCO SRL |
| 19496 | CEDA REAL CONSULT SRL |
| 24417 | CRICOM IMPEX SRL |
| 39361 | TEMPO - EXPIM SRL |
| 45207 | START TURISM SRL |
| 329136 | DARRO COM SRL |
| 348618 | IMMOBILIAR GROUP EXIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25