BENCE ROLAND IMPEX S.R.L.
CUI 7629467 · J31/232/1995
BENCE ROLAND IMPEX S.R.L. are CUI 7629467, nr. de înregistrare J31/232/1995, înmatriculată pe 08.08.1995. Sediul social e în Sat Crasna, Comuna Crasna, jud. Sălaj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1107. În 2025: cifră de afaceri 42.928 lei, profit net 26.474 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 43 mii lei · mediana 252 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 7 mii lei | 359% din mediană |
| Marjă netă | 61.7% · mediana 3% | de 21× mediana |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 42.928 | 43.458 | 33.216 | 42.394 | 46.749 | 41.279 | 44.371 | 44.171 | 42.754 | 42.055 | 42.084 | 42.056 | 38.073 | 31.239 | 34.295 |
| Venituri totale | 42.928 | 43.458 | 33.216 | 42.394 | 46.749 | 53.682 | 44.371 | 44.171 | 42.754 | 42.058 | 42.084 | 42.056 | 38.073 | 31.239 | 34.295 |
| Cheltuieli totale | 11.709 | 12.672 | 22.016 | 30.567 | 14.499 | 32.382 | 59.230 | 35.771 | 49.948 | 18.768 | 38.592 | 35.062 | 27.717 | 48.691 | 46.351 |
| Profit / pierdere brută | 31.219 | 30.786 | 11.200 | 11.827 | 32.250 | 21.300 | -14.859 | 8.400 | -7.194 | 23.290 | 3.492 | 6.994 | 10.356 | -17.452 | -12.056 |
| Profit / pierdere netă | 26.474 | 26.106 | 8.742 | 10.708 | 30.875 | 19.689 | -16.190 | 7.075 | -8.476 | 22.028 | 2.229 | 3.395 | 8.600 | -17.517 | -12.963 |
| Active imobilizate | 120.726 | 120.726 | 121.398 | 122.294 | 123.190 | 124.086 | 131.566 | 122.330 | 128.164 | 112.600 | 105.657 | 105.657 | 105.657 | 105.657 | 118.111 |
| Active circulante | 52.026 | 26.481 | 26.439 | 12.702 | 21.080 | 12.091 | 13.946 | 14.018 | 14.533 | 35.350 | 34.382 | 29.726 | 31.770 | 34.321 | 133.883 |
| Stocuri | 3.292 | — | — | — | — | — | — | — | — | 26.275 | 26.275 | 26.275 | 26.275 | 26.275 | 126.971 |
| Creanțe | 15.357 | 6.982 | 4.901 | 3.399 | 4.932 | 4.792 | 7.125 | 6.802 | 9.767 | 4.598 | 3.060 | 561 | 4.594 | 4.515 | 5.793 |
| Casa și conturi la bănci | 33.377 | 19.499 | 21.538 | 9.303 | 16.148 | 7.299 | 6.821 | 7.216 | 4.766 | 4.477 | 5.047 | 2.890 | 901 | 3.531 | 1.119 |
| Datorii | 11.054 | 11.212 | 37.948 | 33.848 | 53.831 | 76.612 | 105.636 | 80.282 | 93.707 | 64.208 | 78.325 | 75.413 | 80.852 | 92.620 | 200.082 |
| Capitaluri proprii | 161.698 | 135.995 | 109.889 | 101.148 | 90.439 | 59.565 | 39.876 | 56.066 | 48.990 | 83.742 | 61.714 | 59.970 | 56.575 | 47.358 | 51.912 |
| Capital subscris vărsat | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 | 34.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.08.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 1107 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BENCE ROLAND IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J31/232/1995 |
| EUID | ROONRC.J31/232/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-08-08 |
| Sediu social | Str. MORII, 374, Sat Crasna Com. Crasna, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, SAT CRASNA COM. CRASNA, STR. MORII, NR.374 |
| Telefon | 0260636024 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GLADIOLA SRL | 379 m |
| IPD IDEA POINT S.R.L. | 692 m |
| ROBERTO & IO IMPEX S.R.L. | 748 m |
| DEKRIZSO BAKERY S.R.L. | 760 m |
| ARPIMEX SRL inactiv | 776 m |
| MAGAZIN LEMN S.R.L. | 776 m |
| MANAGER DRUMPREST SRL | 776 m |
| VIITOR APIVET SRL | 776 m |
| ADORIANNA CONSULTING GROUP S.R.L. | 1.368 m |
| NAGY ZSOLT CONCEPT S.R.L. | 1.392 m |
| PALINSTAL S.R.L. | 1.544 m |
| DIMENYSTING SRL | 1.762 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1107 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08