VAS SERV SRL
CUI 7649391 · J1992002697054
VAS SERV SRL are CUI 7649391, nr. de înregistrare J1992002697054, înmatriculată pe 11.08.1992. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3100. În 2025: cifră de afaceri 195.531 lei, pierdere netă 77.185 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 196 mii lei · mediana 254 mii lei | 77% din mediană |
| Profit net | -77 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -39.5% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 98 mii lei · mediana 162 mii lei | 60% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 195.531 | 272.805 | 33.350 | 140.550 | 73.850 | 100.750 | 95.670 | 57.360 | 25.310 | 17.250 | 52.520 | 30.030 | 14.344 | 48.520 | 40.143 |
| Venituri totale | 198.192 | 279.597 | 33.350 | 225.009 | 77.960 | 104.221 | 104.854 | 60.589 | 25.310 | 17.250 | 52.533 | 30.030 | 14.344 | 48.522 | 40.143 |
| Cheltuieli totale | 273.602 | 196.570 | 55.325 | 137.567 | 76.110 | 91.831 | 82.949 | 57.657 | 22.553 | 22.385 | 30.683 | 37.995 | 30.322 | 41.390 | 43.488 |
| Profit / pierdere brută | -75.410 | 83.027 | -21.975 | 87.442 | 1.850 | 12.390 | 21.905 | 2.932 | 2.757 | -5.135 | 21.850 | -7.965 | -15.978 | 7.132 | -3.345 |
| Profit / pierdere netă | -77.185 | 80.191 | -22.244 | 85.496 | 1.164 | 11.414 | 20.857 | 2.330 | 2.442 | -5.587 | 20.275 | -8.866 | -16.384 | 7.132 | -3.345 |
| Active circulante | 105.918 | 179.669 | 87.815 | 111.155 | 28.976 | 27.474 | 29.612 | 22.282 | 5.027 | 9.124 | 6.512 | 11.492 | 2.627 | 12.279 | 1.709 |
| Stocuri | 20.597 | 29.904 | 59.618 | 63.110 | 3.169 | 6.361 | 9.093 | 6.780 | 1.460 | 2.508 | 5.075 | 790 | 1.954 | 450 | 1.574 |
| Creanțe | 32.139 | 76.080 | 13.500 | 3.200 | 13.150 | 950 | 18.700 | 15.400 | 1.210 | — | — | — | — | 11.750 | — |
| Casa și conturi la bănci | 53.182 | 73.685 | 14.697 | 44.845 | 12.657 | 20.163 | 1.819 | 102 | 2.357 | 6.616 | 1.437 | 10.702 | 673 | 79 | 135 |
| Datorii | 21.161 | 17.727 | 6.064 | 7.160 | 10.477 | 5.139 | 13.441 | 26.968 | 12.043 | 18.581 | 10.382 | 35.638 | 17.907 | 11.174 | 7.736 |
| Capitaluri proprii | 84.757 | 161.942 | 81.751 | 103.995 | 18.499 | 22.335 | 16.171 | -4.686 | -7.016 | -9.457 | -3.870 | -24.146 | -15.280 | 1.105 | -6.027 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.08.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 3100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VAS SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J1992002697054 |
| EUID | ROONRC.J1992002697054 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-08-11 |
| Sediu social | Str. Furnicii, 33, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. FURNICII, NR.33 |
| Telefon | 0259471705 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVANTA ENERGY TRADING SRL inactiv | 78 m |
| CPC CONSULTING PM & CLOUD SERVICES SRL | 78 m |
| CVD NON FOOD TRADING SRL | 78 m |
| DANUBIUS KV ANONYMUS SRL inactiv | 78 m |
| DELITEX CONF SRL | 78 m |
| DELTA TECHNE PROJEKT S.R.L. inactiv | 78 m |
| ELYSIUM VITA S.R.L. | 78 m |
| FIRST SOLUTION CONSULTING S.R.L. | 78 m |
| FRUCTE DE LA NATURĂ BIO SRL | 78 m |
| HERMOM WORK SRL | 78 m |
| MICROPROFIT COM SRL | 78 m |
| RH LITIGATION CAPITAL S.R.L. inactiv | 78 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 3101 | 2018 – 2025 |
| 4781 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bihor
| 54817 | CONTIMEX SA |
| 60509 | CORAL IMPORT-EXPORT SRL |
| 60703 | COUNTRY IMPORT-EXPORT SRL |
| 2400933 | VALMAREX SRL |
| 3673494 | MOB AGAPE SRL |
| 4287769 | NEVADORMA PROD SERV SRL |
| 5231944 | BRISO IMPEX SRL |
| 6416487 | PGS SOFA & CO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25