Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MM BUSINESS S.R.L.

CUI 7723587 · J14/310/1995

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MM BUSINESS S.R.L. are CUI 7723587, nr. de înregistrare J14/310/1995, înmatriculată pe 05.09.1995. Sediul social e în Sat Chilieni, Municipiul Sfântu Gheorghe, jud. Covasna. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 1722. În 2013: cifră de afaceri 165.025 lei, profit net 4.495 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Cifra de afaceri a scăzut 57% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 31 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 165 mii lei · mediana 225 mii lei 73% din mediană
Profit net 4 mii lei · mediana 5 mii lei 83% din mediană
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă 2.7% · mediana 2.5% 108% din mediană
Cifră pe salariat 165 mii lei · mediana 143 mii lei 116% din mediană

Comparat cu 80.464 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 165 mii lei
2011: 611 mii lei 112012: 385 mii lei 122013: 165 mii lei 13
Profit net 4 mii lei
2011: 2 mii lei 112012: -5 mii lei 122013: 4 mii lei 13
Salariați 1
2011: 5 112012: 3 122013: 1 13
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Cifra de afaceri netă165.025385.140611.075
Venituri totale167.416444.430628.648
Cheltuieli totale161.402449.077625.558
Profit / pierdere brută6.014-4.6473.090
Profit / pierdere netă4.495-4.7532.381
Active imobilizate32.94140.63960.033
Active circulante284.429292.006285.876
Stocuri249.321238.042160.790
Creanțe33.88653.09291.326
Casa și conturi la bănci1.22287233.760
Datorii247.079266.849275.360
Capitaluri proprii70.29165.79670.549
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați135

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 05.09.1995
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
CAEN principal1722
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMM BUSINESS SRL
Nr. reg. com.J14/310/1995
EUIDROONRC.J14/310/1995
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1995-09-05
Sediu socialStr. PRINCIPALA, 136, Sat Chilieni Mun. Sfântu Gheorghe, COVASNA
Domiciliu fiscalJUD. COVASNA, SAT CHILIENI MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. PRINCIPALA, NR.136
Telefon0744599030
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

17222011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (5)

17224619494170228299

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12