COMALIM 57 LUPSEA S.A.
CUI 7728444 · J05/1325/1995
COMALIM 57 LUPSEA S.A. are CUI 7728444, nr. de înregistrare J05/1325/1995, înmatriculată pe 07.09.1995. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4722. În 2018: cifră de afaceri 84.932 lei, profit net 889.972 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | 84.932 | 165.898 | 154.452 | 154.097 | 277.488 | 361.070 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.455.785 | 571.533 | 154.452 | 154.097 | 278.596 | 361.876 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | 45.173 | 523.705 | 527.693 | 94.161 | 113.483 | 274.408 | 313.540 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -45.173 | 932.080 | 43.840 | 60.291 | 40.614 | 4.188 | 48.336 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -45.173 | 889.972 | 43.840 | 60.291 | 40.614 | 4.188 | 48.336 |
| Active imobilizate | 91.543 | 91.543 | 91.543 | 91.543 | 91.543 | 91.543 | 91.543 | 87.385 | 529.177 | 1.044.866 | 1.027.729 | 1.039.424 | 1.047.167 |
| Active circulante | 10.522 | 10.522 | 10.522 | 10.522 | 10.522 | 10.522 | 10.522 | 90.749 | 112.538 | 44.019 | 11.226 | 33.270 | 188.413 |
| Stocuri | 6.572 | 6.572 | 6.572 | 6.572 | 6.572 | 6.572 | 6.572 | — | — | 12 | — | 29.918 | 30.226 |
| Creanțe | 2.862 | 2.862 | 2.862 | 2.862 | 2.862 | 2.862 | 2.862 | 65.825 | 41.265 | 40.747 | 9.424 | 15.663 | 125.470 |
| Casa și conturi la bănci | 1.088 | 1.088 | 1.088 | 1.088 | 1.088 | 1.088 | 1.088 | 24.924 | 71.273 | 3.260 | 1.802 | -12.311 | 32.717 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 32 | 32 |
| Datorii | 1.149 | 1.149 | 1.149 | 1.149 | 1.149 | 1.149 | 1.149 | 7.618 | 1.171.346 | 741.192 | 750.546 | 825.959 | 1.005.189 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.317 | 6.317 | 6.413 | 12.179 |
| Capitaluri proprii | 100.916 | 100.916 | 100.916 | 100.916 | 100.916 | 100.916 | 100.916 | 170.516 | -529.631 | 341.376 | 282.092 | 240.354 | 218.244 |
| Capital subscris vărsat | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 | 127.900 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.09.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 4722 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMALIM 57 LUPSEA SA |
| Nr. reg. com. | J05/1325/1995 |
| EUID | ROONRC.J05/1325/1995 |
| Formă juridică | SA |
| Înmatriculare | 1995-09-07 |
| Sediu social | Str. Oneştilor, 1-5, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. ONEŞTILOR, NR.1-5, BL.A2-A3 |
| Telefon | 0742535107 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARLECHIN IMPEX SRL | aceeași clădire |
| CERMARINER SRL inactiv | aceeași clădire |
| GEOCIP SRL | aceeași clădire |
| PATMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| RAZVALEX TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| SB LEGUME MIX S.R.L. | aceeași clădire |
| VIDICONTA SRL | aceeași clădire |
| VIDIEXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO RENT SRL | 16 m |
| CHESS MATTE PERFORMANCE S.R.L. | 16 m |
| GLOBAL ANARCHY S.R.L. | 16 m |
| MATAX SRL | 16 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4729 | 2017 – 2025 |
| 4722 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bihor
| 70332 | ARLECHIN IMPEX SRL |
| 89084 | LESLY COMIMPEX SRL |
| 108283 | PREST COM ARCASUL SRL |
| 4115720 | BIRHEN COMPEX SRL |
| 4934920 | SOLEMA SRL |
| 6236648 | CARNVEST PROD SRL |
| 7347610 | CORSIM IMPEX SRL |
| 9019970 | BLUESKY TRADING SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08