DALIAN GROUP SRL
CUI 7731768 · J1995000261366
DALIAN GROUP SRL are CUI 7731768, nr. de înregistrare J1995000261366, înmatriculată pe 08.05.1995. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 1.078.806 lei, profit net 8.052 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,1 mil lei · mediana 199 mii lei | 543% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 3 mii lei | 285% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 0.7% · mediana 1.6% | 44% din mediană |
| Cifră pe salariat | 539 mii lei · mediana 224 mii lei | 241% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.078.806 | 1.112.847 | 1.377.122 | 1.473.975 | 1.392.876 | 1.317.977 | 1.159.358 | 893.479 | 673.439 | 559.580 | 406.245 | 1.505.760 | 1.463.282 | 1.068.367 | 996.152 |
| Venituri totale | 1.078.894 | 1.112.847 | 1.377.122 | 1.473.975 | 1.401.671 | 1.317.977 | 1.159.358 | 895.783 | 676.813 | 562.629 | 408.173 | 1.506.466 | 1.464.598 | 1.069.555 | 1.001.541 |
| Cheltuieli totale | 1.065.138 | 1.121.216 | 1.372.802 | 1.512.789 | 1.371.587 | 1.315.264 | 1.128.940 | 894.727 | 691.008 | 584.524 | 442.424 | 1.479.489 | 1.440.548 | 1.053.553 | 1.052.389 |
| Profit / pierdere brută | 13.756 | -8.369 | 4.320 | -38.814 | 30.084 | 2.713 | 30.418 | 1.056 | -14.195 | -21.895 | -34.251 | 26.977 | 24.050 | 16.002 | -50.848 |
| Profit / pierdere netă | 8.052 | -9.659 | 4.320 | -38.814 | 25.366 | 2.713 | 26.415 | -793 | -14.195 | -26.018 | -34.251 | 21.426 | 20.280 | 16.002 | -50.848 |
| Active imobilizate | 232.996 | 271.828 | 310.981 | 350.790 | 389.427 | 222.227 | 228.173 | 235.218 | 239.698 | 244.663 | 252.893 | 236.514 | 118.401 | 135.415 | 174.545 |
| Active circulante | 159.070 | 124.261 | 132.654 | 86.920 | 93.585 | 64.357 | 129.487 | 100.001 | 103.545 | 79.449 | 65.519 | 48.815 | 66.139 | 68.709 | 52.511 |
| Stocuri | 148.289 | 111.298 | 124.688 | 82.362 | 86.039 | 60.177 | 98.490 | 65.284 | 71.299 | 48.725 | 35.276 | 26.477 | 49.040 | 63.471 | 47.844 |
| Creanțe | 1.489 | 4.710 | 3.842 | 1.538 | 1.640 | 4.397 | 31.025 | 26.767 | 27.789 | 29.269 | 29.969 | 20.541 | 17.012 | 237 | — |
| Casa și conturi la bănci | 9.292 | 8.253 | 4.124 | 3.020 | 5.906 | -217 | -28 | 7.950 | 4.457 | 1.455 | 274 | 1.797 | 87 | 5.001 | 4.667 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.468 | 1.468 | 1.468 | — | — | — |
| Datorii | 384.504 | 396.579 | 430.146 | 428.541 | 435.030 | 263.968 | 337.757 | 341.731 | 348.088 | 357.230 | 325.512 | 258.178 | 177.347 | 217.212 | 256.146 |
| Capitaluri proprii | 7.562 | -490 | 13.489 | 9.169 | 47.982 | 22.616 | 19.903 | -6.512 | -4.845 | -31.650 | -5.632 | 28.619 | 7.193 | -13.088 | -29.090 |
| Capital subscris vărsat | 45.000 | 45.000 | 45.000 | 45.000 | 45.000 | 45.000 | 45.000 | 45.000 | 45.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.09.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DALIAN GROUP SRL |
| Nr. reg. com. | J1995000261366 |
| EUID | ROONRC.J1995000261366 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-05-08 |
| Sediu social | Str. Iuliu Maniu, 32, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. IULIU MANIU, NR.32, BL.23, SC.B, AP.16 |
| Telefon | 0723215106 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDUMAR DELIVERY S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANTGARDE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DELTA FILM PRODUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| DR.ZAHARCU SRL | aceeași clădire |
| EFS EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| FARMACIA ALFA SRL | aceeași clădire |
| FRIGOMATIC SRL | aceeași clădire |
| GOLDENMAR CENTER SRL | aceeași clădire |
| GREEN APPLES SRL | aceeași clădire |
| NOVA IMOBILIARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| PIZZA GARAGE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| STAR IMOBIL SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (28)
Sunt 28 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Tulcea
| 2360235 | PETROVICI & CO LUPASCU SNC |
| 2360650 | UNION-VISA SRL |
| 2362759 | SATELIT SRL |
| 2363886 | MEMNUNE SRL |
| 2364270 | TESS SRL |
| 2364598 | COLINS SRL |
| 2366777 | ZLATCU SRL |
| 2366904 | MARIA PRODEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08