B.A.M.T. IMOBILIARE SRL
CUI 7736552 · J1995000624325
B.A.M.T. IMOBILIARE SRL are CUI 7736552, nr. de înregistrare J1995000624325, înmatriculată pe 13.09.1995. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 839.971 lei, profit net 402.222 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 840 mii lei · mediana 124 mii lei | 676% din mediană |
| Profit net | 402 mii lei · mediana 17 mii lei | de 24× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 47.9% · mediana 19.4% | 247% din mediană |
| Cifră pe salariat | 840 mii lei · mediana 172 mii lei | 489% din mediană |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 839.971 | 639.902 | 580.150 | 446.397 | 668.162 | 854.333 | 1.013.970 | 957.476 | 893.719 | 735.172 | 380.387 | 66.000 | 65.000 | 73.193 | 54.806 |
| Venituri totale | 874.472 | 640.011 | 585.115 | 446.398 | 3.286.162 | 854.333 | 1.015.918 | 974.817 | 893.719 | 738.168 | 380.387 | 66.000 | 65.000 | 79.529 | 54.807 |
| Cheltuieli totale | 406.421 | 374.038 | 204.946 | 291.235 | 1.233.662 | 353.838 | 287.176 | 273.631 | 171.848 | 152.134 | 138.025 | 16.912 | 11.901 | 23.406 | 12.822 |
| Profit / pierdere brută | 468.051 | 265.973 | 380.169 | 155.163 | 2.052.500 | 500.495 | 728.742 | 701.186 | 721.871 | 586.034 | 242.362 | 49.088 | 53.099 | 56.123 | 41.985 |
| Profit / pierdere netă | 402.222 | 228.080 | 374.903 | 151.369 | 2.022.596 | 492.545 | 718.583 | 691.438 | 705.336 | 518.818 | 219.466 | 47.108 | 51.284 | 56.123 | 41.985 |
| Active imobilizate | 9.593.299 | 9.322.424 | 8.761.769 | 6.882.856 | 6.419.627 | 6.807.848 | 6.816.333 | 6.767.609 | 6.471.407 | 6.336.142 | 6.399.728 | 120.758 | 130.396 | 140.035 | 143.006 |
| Active circulante | 212.169 | 90.440 | 77.816 | 260.995 | 405.043 | 65.478 | 17.517 | 18.414 | 983.712 | 462.967 | 60.462 | 3.159 | 4.471 | 2.333 | 4.044 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19.147 | 19.147 | 19.147 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 190.553 | 85.723 | 68.149 | 255.409 | 344.407 | 53.470 | 7.039 | -1 | 953.184 | 426.454 | 35.591 | 2.860 | 4.270 | 1.670 | 3.590 |
| Casa și conturi la bănci | 21.616 | 4.717 | 9.667 | 5.586 | 60.636 | 12.008 | 10.478 | 18.415 | 11.381 | 17.366 | 5.724 | 299 | 201 | 663 | 454 |
| Cheltuieli în avans | 1.150 | 1.126 | 59 | 871 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Datorii | 5.321.337 | 5.216.891 | 4.683.173 | 3.287.470 | 2.107.488 | 3.932.468 | 4.026.246 | 4.697.001 | 6.058.692 | 6.106.862 | 6.286.760 | 254.661 | 313.219 | 372.005 | 432.810 |
| Capitaluri proprii | 4.485.281 | 4.197.099 | 4.156.471 | 3.857.252 | 4.717.182 | 2.940.858 | 2.807.604 | 2.089.022 | 1.397.584 | 692.247 | 173.430 | -130.744 | -178.352 | -229.637 | -285.760 |
| Capital subscris vărsat | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.500 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Sep 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.09.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | B.A.M.T. IMOBILIARE SRL |
| Nr. reg. com. | J1995000624325 |
| EUID | ROONRC.J1995000624325 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-09-13 |
| Sediu social | Str. Nicolae Bălcescu, 32, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.32, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IANCU CLASS SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL INTERNATIONAL DE CERCETARE IN DEZVOLTARE SUSTENABILA SI DESIGN MAI UMAN S.R.L. | 16 m |
| FLANDRA DESIGN SRL | 19 m |
| DELFINO S.R.L. | 35 m |
| IMPERIUM PUB SRL | 46 m |
| JONATHAN SECURITY SRL | 46 m |
| DADDY MAGIC DESIGN SRL | 51 m |
| A.PLAN SRL | 56 m |
| ALL DRINKS DISTRIBUTION SRL | 56 m |
| DELTA TOURS SRL | 56 m |
| ENERGIMOB S.R.L. inactiv | 56 m |
| NOYA EVENTS & MORE S.R.L. inactiv | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2014 – 2025 |
| 4730 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Sibiu
| 224547 | ELVIRA MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. |
| 778321 | CONSUMCOOP MIERCUREA SIBIULUI-SOCIETATE COOPERATIVĂ |
| 783638 | ARCHIM SRL |
| 784560 | THINK SRL |
| 785582 | LAURA S SRL |
| 786227 | ANRATI SA |
| 786472 | ROYAL SRL |
| 786480 | STEAUA SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25