STARSDANCE COM SRL
CUI 7748816 · J05/1424/1995
STARSDANCE COM SRL are CUI 7748816, nr. de înregistrare J05/1424/1995, înmatriculată pe 26.09.1995. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4778. În 2025: cifră de afaceri 163.228 lei, pierdere netă 2.542 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 163 mii lei · mediana 199 mii lei | 82% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -1.6% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 163 mii lei · mediana 224 mii lei | 73% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 163.228 | 128.608 | 167.944 | 297.019 | 191.691 | 163.366 | 253.459 | 132.678 | 124.227 | 137.852 | 130.724 | 136.479 | 160.298 | 187.926 | 199.642 |
| Venituri totale | 163.732 | 128.830 | 167.944 | 297.019 | 191.691 | 168.970 | 253.471 | 132.678 | 124.227 | 137.852 | 130.724 | 136.479 | 160.460 | 188.541 | 199.704 |
| Cheltuieli totale | 163.644 | 142.580 | 113.297 | 262.494 | 179.085 | 162.447 | 105.255 | 121.355 | 137.389 | 145.698 | 138.417 | 142.101 | 170.742 | 241.528 | 239.036 |
| Profit / pierdere brută | 88 | -13.750 | 54.647 | 34.525 | 12.606 | 6.523 | 148.216 | 11.323 | -13.162 | -7.846 | -7.693 | -5.622 | -10.282 | -52.987 | -39.332 |
| Profit / pierdere netă | -2.542 | -15.036 | 53.005 | 31.555 | 10.689 | 4.888 | 145.680 | 9.756 | -14.529 | -10.604 | -11.617 | -9.717 | -14.702 | -52.987 | -39.332 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | 3.227 | 3.228 | 5.379 | 5.372 | 5.877 | 6.399 | 7.283 | 8.429 | 9.575 | 10.721 | 11.867 |
| Active circulante | 52.930 | 49.789 | 65.788 | 36.904 | 142.457 | 176.057 | 200.769 | 187.297 | 312.356 | 350.125 | 350.007 | 388.222 | 386.780 | 321.576 | 303.246 |
| Stocuri | 36.519 | 22.859 | 53.300 | 24.304 | 130.228 | 175.312 | 190.797 | 172.012 | 303.701 | 337.970 | 335.948 | 378.684 | 369.134 | 311.579 | 290.313 |
| Creanțe | 13.106 | 7.430 | 7.091 | 6.706 | 1.579 | — | 3.363 | 5.281 | 4.301 | 4.301 | 4.301 | 6.347 | 8.222 | 8.914 | 9.692 |
| Casa și conturi la bănci | 3.305 | 19.500 | 5.397 | 5.894 | 10.650 | 745 | 6.609 | 10.004 | 4.354 | 7.854 | 9.758 | 3.191 | 9.424 | 1.083 | 3.241 |
| Cheltuieli în avans | 0 | — | — | — | — | — | 0 | — | 2.200 | 2.200 | 2.200 | — | — | 2.210 | 2.155 |
| Datorii | 83.712 | 62.638 | 63.368 | 87.488 | 227.824 | 254.168 | 283.772 | 377.629 | 515.149 | 538.912 | 529.073 | 554.617 | 544.604 | 468.054 | 397.828 |
| Capitaluri proprii | -30.782 | -12.849 | 2.420 | -50.584 | -82.140 | -74.883 | -77.624 | -184.960 | -194.716 | -180.188 | -169.583 | -157.966 | -148.249 | -133.547 | -80.560 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | — | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.10.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 4778 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STARSDANCE COM SRL |
| Nr. reg. com. | J05/1424/1995 |
| EUID | ROONRC.J05/1424/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-09-26 |
| Sediu social | Str. Lacul Roşu, 29, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. LACUL ROŞU, NR.29, BL.Q 57, AP.6 |
| Telefon | 0259411445 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GEODA CLEAN S.R.L. | 21 m |
| PASSADOR SRL inactiv | 21 m |
| ROMFOND CONSULT S.R.L. | 21 m |
| ROMFOND MEDIA S.R.L. | 21 m |
| VIAGGI VELOCI SRL inactiv | 21 m |
| DRILASC S.R.L. | 26 m |
| FINPADOS PROFESIONAL SRL inactiv | 26 m |
| GUNTHER PRODCOM SRL inactiv | 26 m |
| ARIOANA FARI S.R.L. | 32 m |
| LEUL DE AUR EXIM SRL inactiv | 34 m |
| BETA LUMEN SRL inactiv | 53 m |
| BRO SPEED SRL | 53 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4778 | 2019 – 2025 |
| 4763 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bihor
| 47461 | CASNICA SRL |
| 68170 | VICTOR SRL |
| 68448 | AL-CO PREST SRL |
| 89408 | NICOM IMPEX SRL |
| 2721704 | ANDRAGO COM SRL |
| 3651623 | ERIK GYIK S.R.L. |
| 3771573 | GANEM IMPEX SRL |
| 3843670 | MULTIMARK EXIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08