Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AUTO KEISER S.R.L.

CUI 778380 · J32/54/1992

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AUTO KEISER S.R.L. are CUI 778380, nr. de înregistrare J32/54/1992, înmatriculată pe 08.01.1992. Sediul social e în Sat Cristian, Comuna Cristian, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2015: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 34 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 198 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 272.144 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 15
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 15
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20152014201320122011
Active imobilizate1.7481.7481.7481.7481.748
Active circulante13.23813.23813.23813.23813.238
Creanțe145145145145145
Casa și conturi la bănci12.89312.89312.89312.89312.893
Datorii3.8003.8003.8003.8003.800
Capitaluri proprii11.18611.18611.18611.18611.186
Capital subscris vărsat200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRELUARE ACTIVITATE din data 15.01.2002
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
CAEN principal4520
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAUTO KEISER SRL
Nr. reg. com.J32/54/1992
EUIDROONRC.J32/54/1992
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1992-01-08
Sediu socialStr. XIII, 41K, Sat Cristian Com. Cristian, SIBIU
Domiciliu fiscalJUD. SIBIU, SAT CRISTIAN COM. CRISTIAN, STR. XIII, NR.41K
Telefon069579358
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AUTOMOBILE LUCA SRL inactiv aceeași clădire
BALAST SIB COM S.R.L. aceeași clădire
BETON UTIL GRUP SRL aceeași clădire
CĂSUȚA DE PE LAC A&D S.R.L. aceeași clădire
DAVINCI KINDERGARTEN S.R.L. aceeași clădire
DEUTCHE MARKET SRL inactiv aceeași clădire
DNP BETON UTIL S.R.L. aceeași clădire
ESSRA SERVICE MAH S.R.L. aceeași clădire
INSPECT CAR SIB SRL aceeași clădire
MONDO LAPTOP D & D SRL aceeași clădire
MTRANS S.R.L. aceeași clădire
T.I.L. MOB PRODESIGN S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

45202011 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

15206409 DAVILUK SRL
26403937 ALEXYA LOGISTIC SRL

CAEN autorizat (3)

452046144672

Alte firme din Sibiu

783123 AUTOSERVICE MIHAI BOAR SRL
783468 LATEX PAN SRL
802268 GANEA SRL
2580087 LECOMP SRL
2581120 DUMITRU M SRL
4100630 VIL SERVICE SRL
4408780 AXITRANS G SRL
4479691 RIO SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12