CENUSAREASA IMPEX SRL
CUI 7874385 · J1995002156125
CENUSAREASA IMPEX SRL are CUI 7874385, nr. de înregistrare J1995002156125, înmatriculată pe 06.11.1995. Sediul social e în Municipiul Câmpia Turzii, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 167.552 lei, pierdere netă 24.611 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 168 mii lei · mediana 199 mii lei | 84% din mediană |
| Profit net | -25 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -14.7% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 168 mii lei · mediana 224 mii lei | 75% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 167.552 | 206.795 | 172.647 | 277.473 | 224.028 | 265.278 | 321.245 | 243.370 | 203.799 | 146.562 | 153.936 | 107.873 | 117.906 | 119.247 | 91.750 |
| Venituri totale | 168.021 | 206.815 | 239.947 | 277.475 | 224.028 | 266.425 | 321.245 | 243.370 | 203.799 | 146.562 | 153.936 | 107.873 | 117.906 | 119.252 | 91.750 |
| Cheltuieli totale | 190.952 | 245.259 | 237.445 | 293.560 | 235.169 | 255.762 | 279.656 | 215.656 | 219.644 | 137.482 | 148.831 | 115.048 | 118.534 | 114.852 | 100.553 |
| Profit / pierdere brută | -22.931 | -38.444 | 2.502 | -16.085 | -11.141 | 10.663 | 41.589 | 27.714 | -15.845 | 9.080 | 5.105 | -7.175 | -628 | 4.400 | -8.803 |
| Profit / pierdere netă | -24.611 | -40.511 | 150 | -18.860 | -13.383 | 8.005 | 38.375 | 25.279 | -17.884 | 6.147 | 487 | -10.412 | -3.934 | 4.400 | -8.803 |
| Active imobilizate | 61 | — | 19.448 | 38.906 | 56.738 | 76.190 | 95.642 | — | 490 | 5.668 | 9.946 | 17.357 | 25.168 | 27.121 | 30.463 |
| Active circulante | 92.640 | 124.103 | 148.398 | 199.724 | 219.619 | 241.428 | 206.199 | 156.646 | 132.800 | 109.539 | 79.556 | 56.641 | 58.975 | 66.853 | 49.058 |
| Stocuri | 86.451 | 112.930 | 144.781 | 193.722 | 213.501 | 221.604 | 197.795 | 147.206 | 129.296 | 107.268 | 60.253 | 55.266 | 57.663 | 66.578 | 48.630 |
| Creanțe | 3.976 | 7.192 | 3.198 | 5.615 | 5.754 | 7.793 | 4.692 | 1.405 | 3.072 | 1.765 | 3.632 | 1.316 | 1.287 | 49 | 49 |
| Casa și conturi la bănci | 2.213 | 3.981 | 419 | 387 | 364 | 12.031 | 3.712 | 8.035 | 432 | 506 | 15.671 | 59 | 25 | 226 | 379 |
| Datorii | 144.651 | 151.442 | 154.673 | 229.223 | 248.089 | 275.968 | 268.196 | 161.376 | 163.299 | 127.332 | 107.774 | 92.758 | 92.490 | 98.386 | 88.333 |
| Capitaluri proprii | -51.950 | -27.339 | 13.173 | 9.407 | 28.268 | 41.650 | 33.645 | -4.730 | -30.009 | -12.125 | -18.272 | -18.760 | -8.347 | -4.412 | -8.812 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.1995 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CENUSAREASA IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J1995002156125 |
| EUID | ROONRC.J1995002156125 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-11-06 |
| Sediu social | Str. VLADIMIRESCU, 41, Mun. Câmpia Turzii, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. VLADIMIRESCU, NR.41 |
| Telefon | 0745321584 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVIBE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDYPUSH CONSTRUCTING SRL | aceeași clădire |
| CALIROM ELECTRONICS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CALIROM SRL | aceeași clădire |
| CALIROM SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
| CRIAARI SRL | aceeași clădire |
| DEADOR CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| DINU & ALESIA FULG DE NEA SRL | aceeași clădire |
| ENSA SRL | aceeași clădire |
| GACRIMIS IMPEX SRL-D | aceeași clădire |
| IOCON SRL inactiv | aceeași clădire |
| JULIA VANESA TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 7729 | 2023 – 2025 |
| 4719 | 2021 – 2022 |
| 7729 | 2018 – 2020 |
| 4719 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25