RAIFFEISEN - DENTAL SRL
CUI 7878336 · J1994028280401
RAIFFEISEN - DENTAL SRL are CUI 7878336, nr. de înregistrare J1994028280401, înmatriculată pe 27.12.1994. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 407.555 lei, profit net 76.633 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 408 mii lei · mediana 220 mii lei | 186% din mediană |
| Profit net | 77 mii lei · mediana 40 mii lei | 191% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 18.8% · mediana 22.2% | 85% din mediană |
| Cifră pe salariat | 204 mii lei · mediana 202 mii lei | 101% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 407.555 | 444.349 | 407.460 | 353.850 | 332.415 | 240.775 | 176.721 | 109.132 | 85.172 | 61.881 | 47.860 | 31.460 | 5.755 | 0 | 36.099 |
| Venituri totale | 408.020 | 444.349 | 407.460 | 354.572 | 332.415 | 249.965 | 176.721 | 109.132 | 85.172 | 61.881 | 47.860 | 31.460 | 5.755 | 0 | 36.099 |
| Cheltuieli totale | 319.392 | 330.869 | 269.447 | 272.316 | 225.512 | 155.391 | 142.432 | 99.465 | 80.626 | 59.695 | 49.934 | 30.759 | 14.214 | 12.359 | 41.920 |
| Profit / pierdere brută | 88.628 | 113.480 | 138.013 | 82.256 | 106.903 | 94.574 | 34.289 | 9.667 | 4.546 | 2.186 | -2.074 | 701 | -8.459 | -12.359 | -5.821 |
| Profit / pierdere netă | 76.633 | 100.416 | 134.020 | 78.709 | 103.578 | 92.336 | 32.522 | 8.576 | 3.694 | 948 | -3.511 | -242 | -8.632 | -12.359 | -5.821 |
| Active imobilizate | 51.160 | 69.109 | 85.334 | 67.838 | 50.381 | 72.668 | — | — | — | — | — | 3.301 | 8.701 | 14.101 | 19.501 |
| Active circulante | 33.568 | 56.834 | 74.210 | 39.268 | 56.037 | 29.393 | 58.668 | 25.649 | 20.074 | 15.028 | 14.679 | 14.102 | 6.374 | 9.606 | 16.558 |
| Stocuri | 24.267 | 21.422 | 18.057 | 23.579 | 14.190 | 19.669 | 8.315 | 15.165 | 14.315 | 14.315 | 14.315 | 13.500 | 4.514 | 4.514 | 4.514 |
| Creanțe | 158 | 1.096 | — | — | — | 965 | — | — | 255 | — | — | 335 | 990 | 1.163 | 1.163 |
| Casa și conturi la bănci | 9.143 | 34.316 | 56.153 | 15.689 | 41.847 | 8.759 | 50.353 | 10.484 | 5.504 | 713 | 364 | 267 | 870 | 3.929 | 10.881 |
| Datorii | 73.518 | 21.700 | 2.998 | 14.580 | 2.600 | 9.485 | 1.606 | 1.108 | 4.109 | 2.757 | 3.357 | 2.570 | 0 | 0 | 8.442 |
| Capitaluri proprii | 11.210 | 104.243 | 156.546 | 92.526 | 103.818 | 92.576 | 57.062 | 24.541 | 15.965 | 12.271 | 11.322 | 14.833 | 15.075 | 23.707 | 27.617 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RAIFFEISEN - DENTAL SRL |
| Nr. reg. com. | J1994028280401 |
| EUID | ROONRC.J1994028280401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-27 |
| Sediu social | Bld. Ion Mihalache, 215, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL ION MIHALACHE, NR.215, ET.P, AP.1 |
| Telefon | 0212240633 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDREI INSTAL SRL | 33 m |
| CORMI SERV COM SRL inactiv | 33 m |
| HORECA DE LUX SRL inactiv | 48 m |
| VAFARIA S.R.L. | 48 m |
| CODENT INTERNATIONAL SRL | 57 m |
| AVANGARDE-DENT SRL | 58 m |
| CLUB EDUCATIONAL BIAND S.R.L. inactiv | 58 m |
| CORINA OZON CONNECTIONS SRL inactiv | 58 m |
| DAM EXPERT CONSTRUCT SRL | 58 m |
| DARIAD CREATIV SRL inactiv | 58 m |
| DB CONSTRUCT DRUM S.R.L. | 58 m |
| DRALEX S.S.M. SRL inactiv | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25