DUAL M&G SRL
CUI 792431 · J2002000139269
DUAL M&G SRL are CUI 792431, nr. de înregistrare J2002000139269, înmatriculată pe 26.02.2002. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 266.573 lei, profit net 120.673 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 267 mii lei · mediana 199 mii lei | 134% din mediană |
| Profit net | 121 mii lei · mediana 3 mii lei | de 43× mediana |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 45.3% · mediana 1.6% | de 28× mediana |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 266.573 | 212.501 | 224.639 | 225.770 | 215.019 | 200.423 | 176.132 | 495.522 | 2.945.519 | 4.193.886 | 4.613.838 | 4.243.926 | 6.086.777 | 6.285.706 | 6.371.787 |
| Venituri totale | 266.573 | 212.851 | 224.639 | 225.770 | 215.019 | 200.423 | 177.252 | 536.921 | 2.964.025 | 4.414.973 | 4.861.180 | 4.597.479 | 6.129.358 | 6.366.124 | 6.556.328 |
| Cheltuieli totale | 145.900 | 135.299 | 155.964 | 146.962 | 170.269 | 313.421 | 607.720 | 972.376 | 3.561.726 | 4.390.283 | 4.803.350 | 4.465.225 | 5.910.422 | 6.092.976 | 5.857.243 |
| Profit / pierdere brută | 120.673 | 77.552 | 68.675 | 78.808 | 44.750 | -112.998 | -430.468 | -435.455 | -597.701 | 24.690 | 57.830 | 132.254 | 218.936 | 273.148 | 699.085 |
| Profit / pierdere netă | 120.673 | 77.552 | 68.675 | 72.718 | 39.580 | -117.776 | -435.786 | -440.752 | -597.701 | 18.781 | 47.311 | 104.398 | 162.048 | 203.093 | 568.899 |
| Active imobilizate | 1.554.887 | 1.611.773 | 1.668.660 | 1.725.546 | 1.782.432 | 1.839.318 | 1.907.338 | 2.028.428 | 2.115.999 | 2.221.831 | 2.437.035 | 3.314.535 | 2.919.350 | 1.326.900 | 1.396.011 |
| Active circulante | 28.449 | 28.791 | 24.140 | 28.218 | 30.102 | 79.383 | 637.811 | 1.002.989 | 1.374.595 | 1.915.203 | 2.585.323 | 2.736.832 | 2.982.279 | 2.680.350 | 2.104.093 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 158.593 | 472.913 | 718.982 | 1.361.766 | 1.552.302 | 1.691.345 | 1.492.831 | 1.769.780 | 1.403.595 |
| Creanțe | 22.707 | 23.195 | 22.414 | 21.941 | 21.543 | 19.588 | 478.490 | 500.564 | 489.279 | 490.456 | 1.002.850 | 943.981 | 1.143.445 | 640.686 | 533.463 |
| Casa și conturi la bănci | 5.742 | 5.596 | 1.726 | 6.277 | 8.559 | 59.795 | 728 | 29.512 | 166.334 | 62.981 | 30.171 | 101.506 | 346.003 | 269.884 | 167.035 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 149.875 | 203.893 | 201.550 | 247.694 | 233.418 | 110.956 | 93.944 | 86.026 |
| Datorii | 2.268.303 | 2.446.204 | 2.575.992 | 2.705.631 | 2.837.120 | 2.982.866 | 3.491.538 | 3.691.895 | 3.738.518 | 3.785.993 | 3.827.855 | 3.938.282 | 3.411.744 | 2.149.410 | 1.816.559 |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 185.486 | 391.939 | 555.246 | — | — |
| Capitaluri proprii | -684.967 | -805.640 | -883.192 | -951.867 | -1.024.586 | -1.064.165 | -946.389 | -510.603 | -44.031 | 552.591 | 1.256.711 | 1.954.564 | 2.045.595 | 1.951.784 | 1.769.571 |
| Capital subscris vărsat | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25 | 31 | 37 | 39 | 40 | 38 | 32 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.02.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DUAL M&G SRL |
| Nr. reg. com. | J2002000139269 |
| EUID | ROONRC.J2002000139269 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-02-26 |
| Sediu social | Str. Pădurii, 22, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PĂDURII, NR.22 |
| Telefon | 0744505522 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FASHION ELEMENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| POLYSYNCRON S.R.L. | aceeași clădire |
| PARDOSELI ȘLEFUITE SCLIVISITE POLISATE S.R.L. | 41 m |
| INFMED SRL | 94 m |
| APEXLUBE S.R.L. | 100 m |
| APEXMOTORS SRL | 100 m |
| PARKINSON MEDICAL CENTER S.R.L. | 120 m |
| ROVICRIS COMIMPEX SRL | 124 m |
| DAVID & PAUL SRL | 139 m |
| EXPERT INFO CONT SRL | 160 m |
| EMPHATIC SRL | 174 m |
| MURES TUB SRL inactiv | 174 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (77)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25