DOMENIUL PUBLIC CIMPIA TURZII SA
CUI 7929510 · J1995002263124
DOMENIUL PUBLIC CIMPIA TURZII SA are CUI 7929510, nr. de înregistrare J1995002263124, înmatriculată pe 21.11.1995. Sediul social e în Municipiul Câmpia Turzii, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4211. În 2025: cifră de afaceri 7.714.685 lei, profit net 3.454.545 lei, 28 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-26 | Municipiul Campia Turzii | Lucrari de marcaj rutier (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2024-04-19 | Municipiul Campia Turzii | Montaje (Rev.2) | 9 mii lei |
| 2024-04-02 | SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TU | Lucrari de constructii de canale de scur | 8 mii lei |
| 2024-03-25 | Municipiul Campia Turzii | Lucrari de marcaj rutier (Rev.2) | 28 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 7,7 mil lei · mediana 221 mii lei | de 35× mediana |
| Profit net | 3,5 mil lei · mediana 19 mii lei | de 185× mediana |
| Salariați | 28 · mediana 2 | de 14× mediana |
| Marjă netă | 44.8% · mediana 9.3% | 482% din mediană |
| Cifră pe salariat | 276 mii lei · mediana 141 mii lei | 195% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.714.685 | 8.998.070 | 10.125.094 | 10.330.466 | 5.349.687 | 5.846.080 | 4.656.174 | 5.936.457 | 3.791.952 | 2.980.785 | 3.391.509 | 3.043.875 | 6.306.127 | 4.305.401 | 5.486.271 |
| Venituri totale | 8.992.270 | 10.465.067 | 9.329.039 | 11.649.142 | 5.763.853 | 7.545.208 | 5.747.061 | 6.819.283 | 3.786.778 | 2.759.736 | 3.498.574 | 4.108.768 | 5.598.781 | 4.763.394 | 6.367.163 |
| Cheltuieli totale | 5.537.725 | 7.865.520 | 7.549.018 | 6.502.385 | 6.171.160 | 7.510.125 | 6.059.297 | 6.772.934 | 3.723.516 | 2.964.393 | 4.581.999 | 4.739.129 | 5.558.241 | 5.139.234 | 6.355.525 |
| Profit / pierdere brută | 3.454.545 | 2.599.547 | 1.780.021 | 5.146.757 | -407.307 | 35.083 | -312.236 | 46.349 | 63.262 | -204.657 | -1.083.425 | -630.361 | 40.540 | -375.840 | 11.638 |
| Profit / pierdere netă | 3.454.545 | 2.599.547 | 1.780.021 | 5.146.757 | -407.307 | 35.083 | -312.236 | 46.349 | 63.261 | -204.657 | -1.083.425 | -630.361 | 40.540 | -375.840 | 481 |
| Active imobilizate | 2.371.527 | 2.855.256 | 2.715.023 | 1.884.592 | 1.100.865 | 1.191.756 | 1.292.877 | 1.322.891 | 1.162.746 | 1.219.595 | 1.363.528 | 1.554.769 | 1.793.883 | 1.961.961 | 1.975.498 |
| Active circulante | 10.555.073 | 8.007.234 | 6.038.407 | 7.708.047 | 2.338.156 | 4.052.130 | 3.590.466 | 3.022.327 | 2.087.112 | 2.014.784 | 2.597.424 | 2.285.006 | 2.876.886 | 2.349.307 | 2.667.838 |
| Stocuri | 3.149.212 | 2.812.530 | 1.463.252 | 2.737.337 | 781.553 | 3.264.589 | 2.738.451 | 1.734.603 | 831.899 | 876.051 | 1.152.616 | 1.402.606 | 552.393 | 1.454.130 | 1.245.845 |
| Creanțe | 5.455.191 | 2.297.167 | 2.986.897 | 1.861.642 | 992.027 | 772.236 | 825.558 | 1.068.883 | 558.933 | 470.529 | 961.554 | 600.741 | 945.164 | 635.496 | 904.634 |
| Casa și conturi la bănci | 1.950.670 | 2.897.537 | 1.588.258 | 3.109.068 | 564.576 | 15.305 | 26.457 | 218.841 | 696.280 | 668.204 | 483.254 | 281.659 | 1.379.329 | 259.681 | 517.359 |
| Cheltuieli în avans | 153.318 | — | 142.970 | 88.450 | 73.928 | 72.342 | 56.517 | 39.141 | — | — | — | 487 | 2.126 | 3.765 | 5.404 |
| Datorii | 392.090 | 2.893.466 | 4.042.684 | 6.552.823 | 5.584.973 | 4.172.863 | 3.499.910 | 2.451.940 | 1.362.305 | 1.325.320 | 1.786.783 | 987.826 | 1.191.225 | 1.116.065 | 1.457.687 |
| Venituri în avans | 2.740 | — | 2.740 | 57.311 | 2.740 | 1.899 | 1.899 | — | — | — | — | — | 2.379 | 1.000 | 2.000 |
| Provizioane | — | — | — | — | — | 0 | 278.270 | 278.270 | 278.270 | 357.712 | 435.895 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 12.685.088 | 7.969.024 | 4.850.976 | 3.070.955 | -2.074.764 | 1.141.466 | 1.159.781 | 1.654.149 | 1.609.283 | 1.551.347 | 1.738.274 | 2.852.436 | 3.479.291 | 3.197.968 | 3.189.053 |
| Capital subscris vărsat | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.824.301 | 1.558.823 | 1.158.936 |
| Număr mediu de salariați | 28 | 36 | 40 | — | 45 | 60 | 752 | 69 | 57 | 46 | 60 | 74 | 78 | 63 | 73 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Dec 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.12.1995 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 4211 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DOMENIUL PUBLIC CIMPIA TURZII SA |
| Nr. reg. com. | J1995002263124 |
| EUID | ROONRC.J1995002263124 |
| Formă juridică | SA |
| Înmatriculare | 1995-11-21 |
| Sediu social | Str. SAMUIL MICU, 15, Mun. Câmpia Turzii, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. SAMUEL MICU KLEIN, NR.15 |
| Telefon | 0264368080 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FICON PROD SRL | 58 m |
| VIK ADVERTISING SRL-D inactiv | 58 m |
| ELLA APARTAMENTS LUXURY S.R.L. | 122 m |
| JEAN & ȘTEFĂNIȚĂ COM SRL | 132 m |
| ALLDACH SANDRU SRL inactiv | 150 m |
| ALLDACHSERVICE SANDRU SRL inactiv | 150 m |
| BETHY FARM SRL inactiv | 150 m |
| CĂSUȚA DE LEMN S.R.L. | 150 m |
| DACH SAN SRL | 150 m |
| DMR IT SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 150 m |
| EXA SOFT SRL inactiv | 150 m |
| HAD SOLUTIONS FULL S.R.L. inactiv | 150 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4211 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (22)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25