C.S.V.-AGRO SRL
CUI 7939301 · J07/574/1995
C.S.V.-AGRO SRL are CUI 7939301, nr. de înregistrare J07/574/1995, înmatriculată pe 06.11.1995. Sediul social e în Loc. Darabani, Oraş Darabani, jud. Botoşani. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2020: cifră de afaceri 41.384 lei, pierdere netă 223.789 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -184 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 41.384 | 105.945 | 125.829 | 270.639 | 461.427 | 352.779 | 308.073 | 111.601 | 860.650 | 324.601 |
| Venituri totale | 205.884 | 4.160 | 0 | 41.384 | 105.945 | 125.829 | 270.639 | 461.427 | 352.779 | 447.315 | 111.601 | 860.650 | 324.601 |
| Cheltuieli totale | 206.068 | 19.537 | 19.676 | 264.581 | 156.853 | 215.890 | 368.816 | 488.923 | 351.842 | 445.908 | 209.200 | 875.306 | 349.243 |
| Profit / pierdere brută | -184 | -15.377 | -19.676 | -223.197 | -50.908 | -90.061 | -98.177 | -27.496 | 937 | 1.407 | -97.599 | -14.656 | -24.642 |
| Profit / pierdere netă | -184 | -15.502 | -19.676 | -223.789 | -51.968 | -91.602 | -98.177 | -27.496 | 787 | 1.182 | -97.599 | -14.656 | -24.642 |
| Active imobilizate | 385.763 | 421.091 | 463.842 | 483.379 | 502.916 | 522.453 | 541.990 | 561.527 | 536.659 | 536.659 | 399.125 | 371.917 | 371.917 |
| Active circulante | 239.764 | 198.280 | 194.121 | 194.260 | 372.854 | 312.724 | 253.533 | 298.839 | 327.670 | 256.684 | 375.157 | 309.623 | 656.017 |
| Stocuri | — | 170.739 | 170.739 | 170.878 | 324.292 | 272.237 | 215.777 | 173.865 | 279.081 | 216.513 | 324.599 | 228.111 | 581.446 |
| Creanțe | 239.459 | 21.434 | 22.225 | 22.225 | 40.012 | 36.524 | 29.823 | 35.998 | 47.400 | 39.935 | 44.236 | 15.612 | 64.950 |
| Casa și conturi la bănci | 305 | 6.107 | 1.157 | 1.157 | 8.550 | 3.963 | 7.933 | 88.976 | 1.189 | 236 | 6.322 | 65.900 | 9.621 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.881 |
| Datorii | 1.328.549 | 1.322.208 | 1.322.085 | 1.322.085 | 1.296.427 | 1.203.866 | 1.072.610 | 1.039.277 | 1.038.677 | 968.477 | 950.598 | 787.465 | 1.121.084 |
| Capitaluri proprii | -703.022 | -702.837 | -664.122 | -644.446 | -420.657 | -368.689 | -277.087 | -178.911 | -174.348 | -175.134 | -176.316 | -105.925 | -91.269 |
| Capital subscris vărsat | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.000 | — | — | — | — |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 2 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.12.1995 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Darabani |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | C.S.V.-AGRO SRL |
| Nr. reg. com. | J07/574/1995 |
| EUID | ROONRC.J07/574/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-11-06 |
| Sediu social | Str. Dragoş Vodă, 10A, Orş. Darabani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, ORŞ. DARABANI, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.10A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GABY'S CAFE BAR S.R.L. | 193 m |
| DEDCOM SRL | 204 m |
| MRY TIM OPTIC S.R.L. | 204 m |
| DANYGURZU MAPETZONE SRL | 226 m |
| MIRDENIELS COM.IMPEX S.R.L. | 226 m |
| NORD DEPOZIT AMBALAJE SRL | 226 m |
| OMEN SRL inactiv | 234 m |
| SMART SRL | 234 m |
| SMART SYSTEMS SRL | 234 m |
| FRONT STYLE SRL | 247 m |
| LALU AUTO SPEED S.R.L. | 247 m |
| LUNA FLORA TRANS SRL | 247 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Botoşani
| 607267 | LEOLA-COM SRL |
| 608459 | COMPLEX APRODES SRL |
| 610890 | COMER-BOTOSAN SRL |
| 611845 | CONVEXIM SRL |
| 613137 | BACANIE 45 ELECTROCONTACT SRL |
| 613838 | CORAL SRL |
| 616990 | COM TUTTI BEJAN JR SRL |
| 618517 | MICRON SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25