Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

GALVANOTEHNICA SERVICES 95 SRL

CUI 7957014 · J40/10607/1995 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

GALVANOTEHNICA SERVICES 95 SRL are CUI 7957014, nr. de înregistrare J40/10607/1995, înmatriculată pe 05.12.1995. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 1.308 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2014)
+1 Activă de 31 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 124 mii lei 0% din mediană
Profit net -1 mii lei · mediana 17 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 57.313 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net -1 mii lei
2011: -18 mii lei 112012: -18 mii lei 122013: -10 mii lei 132014: -1 mii lei 14
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2014201320122011
Venituri totale2.000000
Cheltuieli totale3.2489.70418.02817.808
Profit / pierdere brută-1.248-9.704-18.028-17.808
Profit / pierdere netă-1.308-9.704-18.028-17.808
Active imobilizate3.2023.2023.94112.808
Active circulante9.2177.3896.3058.340
Creanțe7.4927.3896.3058.306
Casa și conturi la bănci1.7250034
Cheltuieli în avans63045950510
Datorii20.43017.1246.6660
Capitaluri proprii-7.381-6.0743.63021.658
Capital subscris vărsat200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 22.03.2016
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
CAEN principal7022
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCGALVANOTEHNICA SERVICES '95 SRL
Nr. reg. com.J40/10607/1995
EUIDROONRC.J40/10607/1995
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1995-12-05
Sediu socialStr. Vişana, 5, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. VISANA, NR.5, BL.43, SC.B, ET.8, AP.77
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALMADA EXPRESS SRL aceeași clădire
CHRONOS LOGISTICS & DISTRIBUTION SRL inactiv aceeași clădire
CRONOS LOGISTICS SRL inactiv aceeași clădire
FINANCIAL TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
FIRST KID E.EU. ROMANIA SRL inactiv aceeași clădire
GESONI BOOKING SRL aceeași clădire
IMAGERIE FILM S.R.L. inactiv aceeași clădire
INGSYS CONCEPT SRL inactiv aceeași clădire
KAROX CARE S.R.L. inactiv aceeași clădire
KIDDYEYE S.R.L. aceeași clădire
MOLSON MEDIA SRL aceeași clădire
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM IMPORT EXPORT SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

70222011 – 2014

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (17)

Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

379967 GEMONT SERVICE M S.R.L.
387722 CONDORES INFOIMPEX S.R.L.
394649 OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM IMPORT EXPORT SRL
3507343 GARLY IMCO S.R.L.
3619010 EMAROM PRODEXIM S.R.L.
4629306 DALFAS IMPEX SRL
5024876 BREF PROD TRADE S.R.L.
6453124 PAN OLIMPIC TOURS SRL
6519768 OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL
6638823 G & M COMIMPEX 99 S.R.L.
6644205 STECODEX S.R.L.
6767534 ELAN 94 SERVICE S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Bucureşti

7033 PRO DIONAPLAST SRL
7831 DOMINO TRADING HOLDING SRL
8306 INCOPREX SRL
9140 PELTECO IMPORT EXPORT SRL
11336 ENPORA BRAND MANAGEMENT SRL
16562 MORELA SRL
23829 A C CONSULTING SRL
30052 MIND SERVICE SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-12