BODEANU SERV S.R.L.
CUI 8010913 · J21/562/1995
BODEANU SERV S.R.L. are CUI 8010913, nr. de înregistrare J21/562/1995, înmatriculată pe 12.12.1995. Sediul social e în Municipiul Urziceni, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 38.100 lei, profit net 10.672 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-01-11 | Comuna Ion Roata | Servicii de consultanta in domeniul eval | 700 lei |
| 2023-10-06 | Comuna Ion Roata | Servicii de consultanta in domeniul eval | 700 lei |
| 2023-10-02 | Comuna Dragoesti (Consiliul Local Dragoesti) | Servicii de consultanta in domeniul eval | 19 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 38 mii lei · mediana 124 mii lei | 31% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 17 mii lei | 64% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 28% · mediana 19.4% | 144% din mediană |
| Cifră pe salariat | 38 mii lei · mediana 172 mii lei | 22% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 38.100 | 22.900 | 71.500 | 74.600 | 140.300 | 99.450 | 81.800 | 168.100 | 106.000 | 98.150 | 74.800 | 98.350 | 51.000 | 29.150 | 23.430 |
| Venituri totale | 38.100 | 22.900 | 71.501 | 74.602 | 140.301 | 99.450 | 81.801 | 168.101 | 106.001 | 98.151 | 74.801 | 98.350 | 51.001 | 29.151 | 23.431 |
| Cheltuieli totale | 25.324 | 19.308 | 24.211 | 40.142 | 64.268 | 63.334 | 56.734 | 58.144 | 42.555 | 49.872 | 43.501 | 30.534 | 29.219 | 21.089 | 17.983 |
| Profit / pierdere brută | 12.776 | 3.592 | 47.290 | 34.460 | 76.033 | 36.116 | 25.067 | 109.957 | 63.446 | 48.279 | 31.300 | 67.816 | 21.782 | 8.062 | 5.448 |
| Profit / pierdere netă | 10.672 | 2.784 | 40.333 | 33.221 | 74.628 | 35.161 | 24.248 | 108.275 | 62.385 | 46.316 | 29.056 | 64.865 | 19.895 | 6.772 | 5.334 |
| Active imobilizate | 2.417 | 3.142 | 3.867 | — | — | 85 | 255 | — | — | — | 3.750 | 7.500 | 11.250 | 15.000 | — |
| Active circulante | 17.222 | 14.461 | 39.085 | 35.168 | 79.649 | 39.868 | 28.649 | 113.160 | 66.387 | 50.298 | 30.163 | 60.862 | 12.610 | 1.097 | 2.335 |
| Stocuri | 11.254 | 11.254 | 10.319 | 9.663 | 7.699 | 5.450 | 3.852 | 3.852 | 3.852 | 2.277 | 3.581 | 3.581 | — | — | — |
| Creanțe | 1.269 | 1.304 | 3.905 | 1.141 | 41 | 691 | 74 | 8.036 | 436 | 36 | 36 | — | 37 | — | 804 |
| Casa și conturi la bănci | 4.699 | 1.903 | 24.861 | 24.364 | 71.909 | 33.727 | 24.723 | 101.272 | 62.099 | 47.985 | 26.546 | 57.281 | 12.573 | 1.097 | 1.531 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 21 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 8.127 | 13.979 | 1.779 | 1.107 | 4.181 | 3.952 | 3.816 | 4.045 | 3.183 | 3.142 | 3.711 | 2.657 | 3.125 | 8.485 | 1.495 |
| Capitaluri proprii | 11.512 | 3.624 | 41.173 | 34.061 | 75.468 | 36.001 | 25.088 | 109.115 | 63.225 | 47.156 | 30.202 | 65.705 | 20.735 | 7.612 | 840 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Jun 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.12.1995 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Urziceni |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BODEANU SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J21/562/1995 |
| EUID | ROONRC.J21/562/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-12-12 |
| Sediu social | Str. VIITORULUI, -, Mun. Urziceni, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. VIITORULUI, NR.-, BL.G50, AP.11 |
| Telefon | 0727713193 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO MAC FLORA SRL | aceeași clădire |
| ALIDANA SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMAT TURISTIC SRL | aceeași clădire |
| ELCOMEX SRL | aceeași clădire |
| HECKTIC STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| JUSANT DISTRIBUTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LINEAR CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| NEW VISION-ARIANA S.R.L. | aceeași clădire |
| REFRESHAIR SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| SEBISA MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| VALROXPOP EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROTEHNIC URZICENI S.R.L. | 65 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ialomiţa
| 2857324 | CONS T.C. SRL |
| 9475909 | ENO 13 EXIM SRL |
| 14139298 | STALCORAL SRL |
| 15000840 | NYK SERV INVEST S.R.L. |
| 17516716 | GLOBAL INVEST CONSULTING SRL |
| 19208240 | GANASA SRL |
| 22759576 | DOMUS CONS SRL |
| 24229584 | RELMAR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25