NADEX S.R.L.
CUI 8039502 · J07/633/1995
NADEX S.R.L. are CUI 8039502, nr. de înregistrare J07/633/1995, înmatriculată pe 18.12.1995. Sediul social e în Municipiul Botoşani, jud. Botoşani. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4773. În 2025: cifră de afaceri 6.646 lei, pierdere netă 328 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 7 mii lei · mediana 199 mii lei | 3% din mediană |
| Profit net | -328 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -4.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.646 | 8.851 | 10.229 | 17.627 | 24.219 | 35.216 | 40.053 | 51.046 | 55.345 | 67.524 | 99.211 | 139.416 | 166.484 | 159.872 | 179.766 |
| Venituri totale | 6.646 | 8.851 | 10.229 | 17.627 | 24.219 | 35.216 | 40.053 | 58.886 | 55.345 | 67.524 | 99.211 | 139.416 | 166.484 | 165.206 | 179.767 |
| Cheltuieli totale | 6.974 | 8.104 | 9.352 | 26.873 | 36.001 | 43.988 | 58.714 | 65.291 | 66.931 | 71.969 | 106.126 | 138.097 | 169.217 | 173.581 | 180.539 |
| Profit / pierdere brută | -328 | 747 | 877 | -9.246 | -11.782 | -8.772 | -18.661 | -6.405 | -11.586 | -4.445 | -6.915 | 1.319 | -2.733 | -8.375 | -772 |
| Profit / pierdere netă | -328 | 628 | 737 | -9.486 | -12.024 | -9.125 | -19.062 | -6.916 | -12.138 | -5.795 | -9.913 | -2.864 | -7.310 | -8.375 | -772 |
| Active imobilizate | 172 | 172 | 172 | 172 | 172 | 172 | 172 | 350 | 545 | 739 | 934 | 1.128 | 1.318 | 1.512 | 3.078 |
| Active circulante | 13.287 | 14.285 | 14.046 | 12.579 | 11.722 | 10.411 | 8.672 | 11.489 | 8.749 | 8.308 | 16.179 | 17.688 | 45.489 | 34.189 | 29.428 |
| Stocuri | 10.807 | 12.016 | 11.750 | 10.457 | 9.669 | 8.233 | 6.561 | 9.157 | 8.412 | 7.864 | 16.112 | 17.005 | 37.703 | 31.919 | 28.403 |
| Creanțe | 2.075 | 2.222 | 2.151 | 2.034 | 2.023 | 2.023 | 2.023 | 2.023 | 15 | 0 | 23 | 451 | 7.383 | 1.050 | 105 |
| Casa și conturi la bănci | 405 | 47 | 145 | 88 | 30 | 155 | 88 | 309 | 322 | 444 | 44 | 232 | 403 | 1.220 | 920 |
| Datorii | 125.627 | 126.297 | 126.687 | 125.957 | 115.613 | 102.279 | 91.414 | 75.348 | 65.887 | 53.502 | 55.773 | 47.564 | 72.691 | 54.275 | 42.705 |
| Capitaluri proprii | -112.168 | -111.840 | -112.469 | -113.206 | -103.719 | -91.696 | -82.570 | -63.509 | -56.593 | -44.455 | -38.660 | -28.748 | -25.884 | -18.574 | -10.199 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | — | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.01.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani |
| CAEN principal | 4773 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NADEX SRL |
| Nr. reg. com. | J07/633/1995 |
| EUID | ROONRC.J07/633/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-12-18 |
| Sediu social | Cal. Naţională, 46, Mun. Botoşani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, CAL. NAŢIONALĂ, NR.46, BL.U1D, SC.A, ET.7, AP.30 |
| Telefon | 0231517862 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALDENIS GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| AS-L.M.D. SRL inactiv | aceeași clădire |
| CIPRO SRL | aceeași clădire |
| CRICORPAV S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO FELYX SEBY SRL inactiv | aceeași clădire |
| IUPETHEDA EXCLUSIV S.R.L. | aceeași clădire |
| LASERFLEX S.R.L. | aceeași clădire |
| MAHUR S.R.L. | aceeași clădire |
| MR COD N S.R.L. | aceeași clădire |
| NOVAK COUTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| NOVAK PRIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| SOFIA AGRIVIVAI S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4773 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Botoşani
| 611381 | FARMACIA HUSAC SRL |
| 612549 | FARMABIOMED SRL |
| 619830 | MEDIFARM SRL |
| 623157 | LUCEAFARUL IMPEX SRL |
| 3199391 | VIOFARM SRL |
| 3199685 | FAR GALENUS SRL |
| 3199693 | MEPROFARM SRL |
| 3200453 | UNIFARM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25