COMPROIECT NICOARA SRL
CUI 805108 · J1991002117320
COMPROIECT NICOARA SRL are CUI 805108, nr. de înregistrare J1991002117320, înmatriculată pe 19.12.1991. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 13.172 lei, pierdere netă 11.501 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 13 mii lei · mediana 172 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | -12 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -87.3% · mediana 23.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13.172 | 38.873 | 29.185 | 55.873 | 32.415 | 14.160 | 25.045 | 19.177 | 19.268 | 31.055 | 23.828 | 46.860 | 20.465 | 16.745 | 67.575 |
| Venituri totale | 32.176 | 41.594 | 29.193 | 55.873 | 32.415 | 14.160 | 25.045 | 19.177 | 19.283 | 31.055 | 23.863 | 46.889 | 20.471 | 17.945 | 67.582 |
| Cheltuieli totale | 43.677 | 29.596 | 34.646 | 36.167 | 28.186 | 13.763 | 21.015 | 23.956 | 21.859 | 26.863 | 25.340 | 26.352 | 23.026 | 16.329 | 65.314 |
| Profit / pierdere brută | -11.501 | 11.998 | -5.453 | 19.706 | 4.229 | 397 | 4.030 | -4.779 | -2.576 | 4.192 | -1.477 | 20.537 | -2.555 | 1.616 | 2.268 |
| Profit / pierdere netă | -11.501 | 10.367 | -7.435 | 18.030 | 3.275 | -28 | 3.278 | -5.325 | -3.154 | 3.259 | -2.194 | 19.131 | -3.170 | 1.078 | 241 |
| Active imobilizate | 1.024 | 3.371 | 6.238 | 6.308 | 4.124 | 1.827 | 2.182 | 4.644 | 5.304 | 8.500 | 12.244 | 7.212 | 16.799 | 26.812 | 37.551 |
| Active circulante | 12.618 | 21.210 | 7.227 | 30.323 | 13.099 | 11.859 | 13.452 | 6.983 | 11.808 | 12.101 | 4.932 | 31.322 | 2.823 | 1.724 | 1.367 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 3.934 | 2.939 | — | — | — | — | — | 0 |
| Creanțe | 11.382 | 4.261 | 5.143 | 7.708 | 2.863 | 4.380 | 5.715 | 799 | 2.840 | 716 | 715 | 715 | 716 | 716 | 987 |
| Casa și conturi la bănci | 1.236 | 16.949 | 2.084 | 22.615 | 10.236 | 7.479 | 7.737 | 2.250 | 6.029 | 11.385 | 4.217 | 30.607 | 2.107 | 1.008 | 380 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 460 | 1.070 | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.116 | 467 | 1.700 | 996 | 78 | 426 | 570 | -159 | 0 | 339 | 173 | 205 | 425 | 6.169 | 17.630 |
| Capitaluri proprii | 12.526 | 24.114 | 11.765 | 35.635 | 17.605 | 14.330 | 15.064 | 11.786 | 17.112 | 20.262 | 17.003 | 38.329 | 19.197 | 22.367 | 21.288 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMPROIECT NICOARA SRL |
| Nr. reg. com. | J1991002117320 |
| EUID | ROONRC.J1991002117320 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-12-19 |
| Sediu social | Str. Marţian Negrea, 70, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. MARŢIAN NEGREA, NR.70 |
| Telefon | 0727302829 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIT TRANS SRL | 18 m |
| SIMPLU ŞI BUN S.R.L. | 37 m |
| LEVKA CREATION MEDIAŞ S.R.L. | 80 m |
| BELCOMED SRL | 85 m |
| HSA TAXITRANS S.R.L. | 90 m |
| L.H.C. IMEX SRL | 93 m |
| FLORIN & GHEABURU SRL | 97 m |
| ECO R.T. SRL inactiv | 98 m |
| DIALEX DAX SRL | 106 m |
| OMNI VAS FORTITUDE S.R.L. | 106 m |
| ARI RAUL TOP FOODS S.R.L. | 108 m |
| LASER PRINT STUDIO S.R.L. | 108 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Sibiu
| 786375 | NICOSI SRL |
| 797269 | MONOLIT SRL |
| 803832 | ASSA STEFANEL & COMP SNC |
| 2469403 | QUATROTOP SRL |
| 3718553 | DINEA & CO SNC |
| 4002799 | SODES GRUP S.R.L. |
| 4458800 | TOPO CADASTRALA SRL |
| 4656360 | TRASĂRI CONSTRUCŢII SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08