CG-CAR PREST SRL
CUI 8067898 · J1996000033117
CG-CAR PREST SRL are CUI 8067898, nr. de înregistrare J1996000033117, înmatriculată pe 25.01.1996. Sediul social e în Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 172.919 lei, profit net 2.149 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 173 mii lei · mediana 129 mii lei | 134% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 4 mii lei | 59% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1.2% · mediana 3.6% | 33% din mediană |
| Cifră pe salariat | 173 mii lei · mediana 112 mii lei | 155% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 172.919 | 60.400 | 52.020 | 40.525 | 38.800 | 24.875 | 24.650 | 20.900 | 21.050 | 13.025 | 12.190 | 9.890 | 11.260 | 9.140 | 4.030 |
| Venituri totale | 174.010 | 60.400 | 52.020 | 40.525 | 38.800 | 24.875 | 24.650 | 20.900 | 21.050 | 13.025 | 12.190 | 9.890 | 11.260 | 9.140 | 4.472 |
| Cheltuieli totale | 170.121 | 55.420 | 46.917 | 40.271 | 33.738 | 32.768 | 29.547 | 27.098 | 22.647 | 18.098 | 15.003 | 15.186 | 12.888 | 12.888 | 12.671 |
| Profit / pierdere brută | 3.889 | 4.980 | 5.103 | 254 | 5.062 | -7.893 | -4.897 | -6.198 | -1.597 | -5.073 | -2.813 | -5.296 | -1.628 | -3.748 | -8.199 |
| Profit / pierdere netă | 2.149 | 4.376 | 4.582 | -153 | 4.807 | -8.073 | -5.143 | -6.408 | -1.809 | -5.334 | -3.179 | -5.593 | -1.966 | -4.022 | -8.333 |
| Active imobilizate | 13.523 | 15.614 | 17.705 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 44.123 | 7.483 | 485 | — | — | 53 | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Stocuri | 640 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 0 | 0 | — | — | — | 53 | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 43.483 | 7.483 | 485 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 119.211 | 86.811 | 86.280 | 72.673 | 72.519 | 77.379 | 69.270 | 64.110 | 57.702 | 55.893 | 50.559 | 47.380 | 41.787 | 39.821 | 35.800 |
| Capitaluri proprii | -61.565 | -63.714 | -68.090 | -72.673 | -72.519 | -77.326 | -69.253 | -64.110 | -57.702 | -55.893 | -50.559 | -47.380 | -41.787 | -39.821 | -35.800 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.01.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CG-CAR PREST SRL |
| Nr. reg. com. | J1996000033117 |
| EUID | ROONRC.J1996000033117 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-01-25 |
| Sediu social | Str. SEMENICULUI, 66, Orş. Bocşa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. BOCŞA, STR. SEMENICULUI, NR.66 |
| Telefon | 555422 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDREAS PERSONEN SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDREAS VERTRIEB SRL inactiv | aceeași clădire |
| CASA ROZ CICI S.R.L. | aceeași clădire |
| DIGITAL AEQUITAS STRATEGY S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOCLEAN DIENST SRL | aceeași clădire |
| GINKO INTERIOR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HUMĂ MENTENANŢĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| PEYS NELMARY S.R.L. | aceeași clădire |
| SIRIO AVANTAJ SRL inactiv | aceeași clădire |
| VASI ARBOREA SRL inactiv | aceeași clădire |
| LADY SHOES SRL inactiv | 56 m |
| COMPSERV INDREI S.R.L. | 89 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9531 | 2025 |
| 4520 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25