CAV TRADING SRL
CUI 8086067 · J22/62/1996
CAV TRADING SRL are CUI 8086067, nr. de înregistrare J22/62/1996, înmatriculată pe 11.01.1996. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2024: cifră de afaceri 3.490 lei, pierdere netă 5.631 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -4 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 3.490 | 33.729 | 83.833 | 10.044 | 56.825 | 59.727 | 24.204 | 54.433 | 28.602 | 7.537 | 1.702 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 3.490 | 33.729 | 83.833 | 13.339 | 62.248 | 59.727 | 28.400 | 54.433 | 29.526 | 7.537 | 1.702 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.528 | 9.121 | 54.199 | 76.720 | 42.089 | 53.902 | 49.740 | 23.603 | 41.159 | 36.207 | 18.051 | 13.820 | — | — | 0 |
| Profit / pierdere brută | -3.528 | -5.631 | -20.470 | 7.113 | -28.750 | 8.346 | 9.987 | 4.797 | 13.274 | -6.681 | -10.514 | -12.118 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -3.528 | -5.631 | -21.628 | 6.275 | -28.851 | 7.768 | 9.108 | 3.957 | 11.641 | -7.567 | -10.740 | -12.169 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.484 | 3.047 | 3.609 | 4.172 | — | — | — |
| Active circulante | 73.376 | 81.087 | 83.314 | 91.061 | 69.609 | 64.190 | 61.862 | 57.111 | 48.154 | 24.647 | 24.640 | 9.844 | 589 | 589 | 589 |
| Stocuri | 1.786 | 1.786 | 1.786 | 14.631 | 13.433 | 13.432 | 13.432 | 13.432 | 13.413 | 13.204 | 23.251 | 8.594 | — | — | — |
| Creanțe | 63.617 | 63.617 | 71.399 | 63.159 | 50.142 | 49.148 | 40.767 | 30.634 | 23.633 | 6.204 | 1.013 | 1.013 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.973 | 15.684 | 10.129 | 13.271 | 6.034 | 1.610 | 7.663 | 13.045 | 11.108 | 5.239 | 376 | 237 | 589 | 589 | 589 |
| Datorii | 132.113 | 136.296 | 132.892 | 119.011 | 103.834 | 69.564 | 75.003 | 79.360 | 76.845 | 65.542 | 58.530 | 33.557 | 7.961 | 7.961 | 7.961 |
| Capitaluri proprii | -58.737 | -55.209 | -49.578 | -27.950 | -34.225 | -5.374 | -13.141 | -22.249 | -26.207 | -37.848 | -30.281 | -19.541 | -7.372 | -7.372 | -7.372 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 17.07.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAV TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J22/62/1996 |
| EUID | ROONRC.J22/62/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-01-11 |
| Sediu social | Str. Vămăşoaia, 2, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VĂMĂŞOAIA, NR.2, BL.B15, ET.4, AP.19 |
| Telefon | 0332420598 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GRIMEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| MAC MOBILE SERV SRL | aceeași clădire |
| BLT MAR TRANS S.R.L. | 15 m |
| RENT-A-HAND SRL | 15 m |
| SHELF MONTEX LAB S.R.L. | 15 m |
| WHEEL ZONE S.R.L. | 15 m |
| GESTIO TAX S.R.L. | 25 m |
| ISDENTERA S.R.L. | 25 m |
| PROBIZ DESIGN SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 25 m |
| RISC LEARNING S.R.L. | 25 m |
| RO-MARY ABC SRL inactiv | 25 m |
| VIPERS FAMILY CONCEPT S.R.L. | 25 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 2511 | 2019 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 1993700 | GRIMEX SRL inactiv |
| 12338286 | CIORNIA NICOLAI PF |
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Iaşi
| 1935394 | NAFI SRL |
| 1935432 | COMSAT TOPILE SRL |
| 1935440 | TOMA & CO SNC |
| 1935491 | PESCARUL AMATOR SRL |
| 1935599 | IANA SRL |
| 1935688 | FAMILIA SRL |
| 1935734 | STEF VIITORUL SRL |
| 1936616 | TIMEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25