CRISTI & LILY MIXTCOM SRL
CUI 8145171 · J1996000103395
CRISTI & LILY MIXTCOM SRL are CUI 8145171, nr. de înregistrare J1996000103395, înmatriculată pe 14.02.1996. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 85.604 lei, profit net 4.853 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 86 mii lei · mediana 199 mii lei | 43% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 3 mii lei | 171% din mediană |
| Marjă netă | 5.7% · mediana 1.6% | 356% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 85.604 | 68.289 | 66.254 | 46.859 | 47.785 | 36.479 | 31.427 | 32.430 | 34.004 | 30.681 | 36.272 | 23.614 | 23.989 | 36.121 | 42.567 |
| Venituri totale | 85.604 | 68.289 | 66.254 | 46.859 | 47.785 | 36.479 | 31.553 | 32.430 | 34.004 | 30.681 | 36.272 | 23.614 | 23.989 | 36.121 | 42.567 |
| Cheltuieli totale | 79.848 | 65.895 | 65.035 | 44.849 | 46.808 | 37.530 | 34.369 | 35.144 | 34.827 | 32.559 | 40.912 | 25.971 | 26.466 | 36.861 | 43.479 |
| Profit / pierdere brută | 5.756 | 2.394 | 1.219 | 2.010 | 977 | -1.051 | -2.816 | -2.714 | -823 | -1.878 | -4.640 | -2.357 | -2.477 | -740 | -912 |
| Profit / pierdere netă | 4.853 | 2.019 | 1.024 | 606 | 456 | -2.067 | -3.759 | -3.659 | -1.843 | -2.798 | -6.616 | -3.065 | -3.115 | -740 | -912 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 653 |
| Active circulante | 55.663 | 53.655 | 40.418 | 31.083 | 16.378 | 15.305 | 13.834 | 13.115 | 17.227 | 17.441 | 15.489 | 17.169 | 17.408 | 20.928 | 14.926 |
| Stocuri | 46.240 | 42.715 | 28.374 | 24.891 | 13.225 | 11.683 | 10.956 | 10.114 | 14.822 | 12.141 | 11.268 | 12.625 | 13.392 | 18.151 | 13.273 |
| Creanțe | 5.634 | 6.417 | 5.557 | 5.140 | 3.118 | 3.010 | 2.675 | 1.980 | 2.358 | 3.292 | 3.170 | 4.086 | 3.546 | 2.634 | 1.281 |
| Casa și conturi la bănci | 3.789 | 4.523 | 6.487 | 1.052 | 35 | 612 | 203 | 1.021 | 47 | 2.008 | 1.051 | 458 | 470 | 143 | 372 |
| Datorii | 50.216 | 50.071 | 38.854 | 43.270 | 29.510 | 28.892 | 31.970 | 30.556 | 34.098 | 37.143 | 36.196 | 34.260 | 40.622 | 41.027 | 34.938 |
| Capitaluri proprii | 5.447 | 3.584 | 1.564 | -12.187 | -13.132 | -13.587 | -18.136 | -17.441 | -16.871 | -19.702 | -20.707 | -17.091 | -23.214 | -20.099 | -19.359 |
| Capital subscris vărsat | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.02.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRISTI & LILY MIXTCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J1996000103395 |
| EUID | ROONRC.J1996000103395 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-02-14 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie 1918, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, BL.12, AP.5 |
| Telefon | 0722201067 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALAPLAYA SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| ANCA MAR SRL | aceeași clădire |
| BLU-GRENS CLUB SRL inactiv | aceeași clădire |
| CMI ALTHEADENT S.R.L. | aceeași clădire |
| CUSTOM PERSONAL SHOPPER S.R.L. | aceeași clădire |
| DOUBLE PERSPECTIVE FOTO SRL | aceeași clădire |
| DR. VOINEA S.R.L. | aceeași clădire |
| EASY ESTATE CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| ELCO PLUS SRL | aceeași clădire |
| IMPERIAL EPIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| KUBE 37 GAMES SRL | aceeași clădire |
| MHL FOR YOU CLEANING SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4641 | 2024 – 2025 |
| 4778 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (25)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25