MURRY COMIMPEX SRL
CUI 8256986 · J19/163/1996
MURRY COMIMPEX SRL are CUI 8256986, nr. de înregistrare J19/163/1996, înmatriculată pe 14.03.1996. Sediul social e în Sat Subcetate, Comuna Subcetate, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4613. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 595 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -595 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 17.440 | 101.125 | 80.930 | 123.437 | 79.639 | 70.164 | 62.336 | 53.175 | 46.960 | 39.870 | 36.266 | 31.905 | 31.803 |
| Venituri totale | 0 | 17.440 | 98.753 | 80.930 | 123.488 | 79.639 | 70.164 | 62.336 | 53.175 | 46.960 | 39.908 | 36.266 | 32.505 | 31.803 |
| Cheltuieli totale | 595 | 22.724 | 127.067 | 104.103 | 145.193 | 90.635 | 85.512 | 83.412 | 75.009 | 63.545 | 58.120 | 46.061 | 42.062 | 54.706 |
| Profit / pierdere brută | -595 | -5.284 | -28.314 | -23.173 | -21.705 | -10.996 | -15.348 | -21.076 | -21.834 | -16.585 | -18.212 | -9.795 | -9.557 | -22.903 |
| Profit / pierdere netă | -595 | -5.458 | -29.326 | -23.983 | -22.690 | -11.793 | -16.049 | -21.700 | -22.898 | -17.994 | -19.409 | -10.794 | -9.557 | -22.903 |
| Active imobilizate | 47.138 | 47.732 | 49.155 | 50.583 | 47.134 | 39.966 | 43.966 | 47.966 | 51.966 | 55.966 | 59.966 | 63.966 | 67.472 | 70.898 |
| Active circulante | 21.832 | 21.832 | 25.809 | 23.796 | 37.379 | 29.649 | 34.512 | 25.584 | 25.061 | 34.458 | 34.817 | 39.892 | 36.764 | 58.917 |
| Stocuri | 18.331 | 18.331 | 21.869 | 19.274 | 23.941 | 18.609 | 24.277 | 16.253 | 15.472 | 19.585 | 20.221 | 18.424 | 20.838 | 19.461 |
| Creanțe | 3.470 | 3.470 | 3.197 | 3.740 | 13.428 | 9.927 | 8.984 | 8.958 | 9.271 | 14.212 | 13.950 | 13.788 | 7.647 | 38.273 |
| Casa și conturi la bănci | 31 | 31 | 743 | 782 | 10 | 1.113 | 1.251 | 373 | 318 | 661 | 646 | 7.680 | 8.279 | 1.183 |
| Datorii | 366.873 | 366.873 | 366.814 | 336.904 | 293.765 | 256.177 | 253.247 | 232.270 | 214.047 | 204.546 | 190.917 | 180.578 | 170.162 | 186.184 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -5 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -297.903 | -297.309 | -291.850 | -262.525 | -209.252 | -186.562 | -174.769 | -158.720 | -137.020 | -114.122 | -96.129 | -76.720 | -65.926 | -56.369 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.03.1996 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Topliţa |
| CAEN principal | 4613 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MURRY COMIMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J19/163/1996 |
| EUID | ROONRC.J19/163/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-03-14 |
| Sediu social | Str. Protopop Elie Câmpeanu, 26, Sat Subcetate Com. Subcetate, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, SAT SUBCETATE COM. SUBCETATE, NR.440 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4613 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 40266290 | VOPSITORIA MĂDĂLINA S.R.L. |
| 40266304 | EUCASIA CONSULTING TOPLITA S.R.L. |
| 40266320 | SANDI SERVICE ITP S.R.L. |
| 40266339 | CORA COTFAS SERVICE S.R.L. |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Harghita
| 497202 | BAR FLOARE DE COLT SRL |
| 497261 | PRODSERVICE SRL |
| 514982 | IMPEX-FORUM HARGHITA SRL |
| 3944615 | SILVESTRIS SRL |
| 5101030 | SYLFOREST SRL |
| 5593804 | COM-EXPLOFOR SRL |
| 6447424 | GYORGY PRODCOM SRL |
| 6682063 | ONU-TUL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25