CORAL G INVEST SRL
CUI 8261036 · J2002002240231
CORAL G INVEST SRL are CUI 8261036, nr. de înregistrare J2002002240231, înmatriculată pe 28.10.2002. Sediul social e în Loc. Buftea, Oraş Buftea, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4754. În 2025: cifră de afaceri 228.035 lei, profit net 39.194 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 228 mii lei · mediana 199 mii lei | 115% din mediană |
| Profit net | 39 mii lei · mediana 3 mii lei | de 14× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 17.2% · mediana 1.6% | de 11× mediana |
| Cifră pe salariat | 228 mii lei · mediana 224 mii lei | 102% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 228.035 | 279.046 | 308.982 | 356.160 | 433.033 | 408.973 | 457.248 | 441.677 | 418.215 | 438.962 | 396.894 | 349.844 | 352.832 | 345.374 | 341.660 |
| Venituri totale | 229.250 | 279.089 | 308.982 | 356.160 | 433.033 | 408.973 | 458.120 | 447.080 | 420.161 | 439.538 | 397.399 | 349.844 | 352.833 | 345.698 | 341.684 |
| Cheltuieli totale | 187.984 | 219.366 | 253.147 | 291.047 | 354.745 | 309.878 | 419.329 | 407.476 | 395.772 | 406.278 | 390.765 | 349.060 | 352.111 | 345.617 | 341.399 |
| Profit / pierdere brută | 41.266 | 59.723 | 55.835 | 65.113 | 78.288 | 99.095 | 38.791 | 39.604 | 24.389 | 33.260 | 6.634 | 784 | 722 | 81 | 285 |
| Profit / pierdere netă | 39.194 | 57.072 | 53.147 | 61.622 | 74.045 | 95.005 | 34.210 | 35.133 | 20.188 | 28.864 | 5.573 | 658 | 487 | 68 | 188 |
| Active imobilizate | 78.706 | 58.973 | 66.832 | 74.710 | 82.588 | 90.466 | 98.344 | 106.222 | 65.617 | 70.633 | 75.507 | 127.969 | 102.169 | 142.898 | 136.003 |
| Active circulante | 617.128 | 571.878 | 498.938 | 423.698 | 376.395 | 362.332 | 383.665 | 286.919 | 243.565 | 226.005 | 180.822 | 132.839 | 175.015 | 368.469 | 328.758 |
| Stocuri | 580.053 | 537.490 | 482.759 | 405.714 | 340.793 | 337.530 | 389.102 | 325.805 | 328.617 | 305.861 | 241.740 | 204.386 | 238.734 | 431.082 | 396.619 |
| Creanțe | 2.485 | 11.615 | 3.068 | 3.815 | 2.489 | 1.793 | 2.863 | 229 | 281 | 2.299 | 12.745 | 2.496 | — | 3.494 | — |
| Casa și conturi la bănci | 34.590 | 22.773 | 13.111 | 14.169 | 33.113 | 23.009 | -8.300 | -39.115 | -85.333 | -82.155 | -73.663 | -74.043 | -63.719 | -66.107 | -67.861 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.320 | 6.252 |
| Datorii | 155.631 | 129.841 | 121.832 | 107.616 | 69.813 | 50.223 | 85.869 | 31.211 | 17.516 | 25.160 | 13.716 | 23.768 | 83.406 | 320.397 | 278.271 |
| Capitaluri proprii | 540.203 | 501.010 | 443.938 | 390.792 | 389.170 | 402.575 | 396.140 | 361.930 | 291.666 | 271.478 | 242.613 | 237.040 | 193.778 | 193.290 | 192.742 |
| Capital subscris vărsat | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 | 94.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.03.1996 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea |
| CAEN principal | 4754 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CORAL G INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2002002240231 |
| EUID | ROONRC.J2002002240231 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-10-28 |
| Sediu social | Str. MIHAI EMINESCU, 18-22, Orş. Buftea, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.18-22, BL.R 6, ET.P |
| Telefon | 0213506500 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BUFTEA ADMIN CONS SRL | 45 m |
| GENERAL PUBLIC SERV SA | 45 m |
| REGIO SERV TRANSPORT S.R.L. | 45 m |
| ALTA PETUNT IMPEX SRL | 46 m |
| DESINOVO S.R.L. | 46 m |
| DAN FLORIX PROD COM SRL | 58 m |
| ACAPULCO'S IMPEX SRL inactiv | 86 m |
| ADACT ORG S.R.L. inactiv | 86 m |
| BICOS PRO SRL inactiv | 86 m |
| COMMIXT SA | 86 m |
| CRISTAL CONCEPT SRL inactiv | 86 m |
| CUTII SI AMBALAJE DIN CARTON CASERATE S.R.L. | 86 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4754 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08