T.P.D. VALI MIXTCOM S.R.L.
CUI 8320868 · J39/256/1996
T.P.D. VALI MIXTCOM S.R.L. are CUI 8320868, nr. de înregistrare J39/256/1996, înmatriculată pe 01.04.1996. Sediul social e în Sat Bogza, Comuna Sihlea, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2018: cifră de afaceri 51.428 lei, profit net 7.898 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 199 mii lei | 26% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 3 mii lei | 279% din mediană |
| Marjă netă | 15.4% · mediana 1.6% | 963% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 51.428 | 54.286 | 28.449 | 86.288 | 70.529 | 98.683 | 106.941 | 151.477 |
| Venituri totale | 51.428 | 54.286 | 28.449 | 86.288 | 70.529 | 98.683 | 106.941 | 151.577 |
| Cheltuieli totale | 41.988 | 43.773 | 35.843 | 81.865 | 70.618 | 101.884 | 110.670 | 144.024 |
| Profit / pierdere brută | 9.440 | 10.513 | -7.394 | 4.423 | -89 | -3.201 | -3.729 | 7.553 |
| Profit / pierdere netă | 7.898 | 8.883 | -8.247 | 1.834 | -2.203 | -6.067 | -3.729 | 5.427 |
| Active imobilizate | — | — | 7.078 | 14.155 | 21.233 | 28.310 | 35.978 | 42.465 |
| Active circulante | 46.727 | 42.945 | 29.430 | 21.150 | 11.066 | 26.192 | 33.516 | 33.208 |
| Stocuri | 37.964 | 32.612 | 20.082 | 9.216 | 6.919 | 18.187 | 17.640 | 20.099 |
| Creanțe | — | — | 365 | — | 528 | 3.969 | 6.786 | 9.788 |
| Casa și conturi la bănci | 8.763 | 10.333 | 8.983 | 11.934 | 3.619 | 4.036 | 9.090 | 3.321 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 1.624 | 3.959 | 3.534 | 1.757 | 4.532 | 4.743 |
| Datorii | 5.426 | 9.602 | 13.672 | 6.560 | 4.963 | 23.185 | 34.291 | 36.954 |
| Capitaluri proprii | 41.301 | 33.343 | 24.460 | 32.704 | 30.870 | 33.074 | 39.735 | 43.462 |
| Capital subscris vărsat | 301 | 301 | 301 | 301 | 301 | 301 | 301 | 301 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | — | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.04.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | T.P.D. VALI MIXTCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J39/256/1996 |
| EUID | ROONRC.J39/256/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-04-01 |
| Sediu social | Sat Bogza Com. Sihlea, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT BOGZA COM. SIHLEA |
| Telefon | 0766573455 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25