Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

LAMPEDUSA SRL

CUI 834359 · J37/648/1992

cu contul HoReCaOS, sau pe email

LAMPEDUSA SRL are CUI 834359, nr. de înregistrare J37/648/1992, înmatriculată pe 22.06.1992. Sediul social e în Municipiul Bârlad, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 2361. În 2015: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 34 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 224 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 5 mii lei 0% din mediană
Salariați 0 · mediana 2 0% din mediană

Comparat cu 80.474 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 10 mii lei 112012: 800 lei 122013: 2 mii lei 132014: 0 lei 142015: 0 lei 15
Profit net 0 lei
2011: -11 mii lei 112012: -20 mii lei 122013: -34 mii lei 132014: -9 mii lei 142015: 0 lei 15
Salariați 0
2011: 1 112012: 1 122013: 1 132014: 0 142015: 0 15
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20152014201320122011
Cifra de afaceri netă002.04080010.253
Venituri totale00174.59380010.311
Cheltuieli totale—8.822203.20020.70521.163
Profit / pierdere brută0-8.822-28.607-19.905-10.852
Profit / pierdere netă0-8.822-33.904-20.033-11.167
Active imobilizate17.64517.64526.468208.032197.092
Active circulante30.42230.42230.42232.87147.601
Stocuri11.25511.25511.25513.29525.239
Creanțe18.35718.35718.35717.86418.870
Casa și conturi la bănci8108108101.7123.492
Datorii45.22745.22745.22896.83780.549
Capitaluri proprii2.8402.84011.662144.066164.144
Capital subscris vărsat5.3165.3165.3165.3165.316
Număr mediu de salariați00111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 07.08.2013
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Bârlad
CAEN principal2361
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCLAMPEDUSA SRL
Nr. reg. com.J37/648/1992
EUIDROONRC.J37/648/1992
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1992-06-22
Sediu socialStr. Vasile Pârvan, 45, Mun. Bârlad, VASLUI
Domiciliu fiscalJUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, STR. VASILE PÂRVAN, NR.45
Telefon0235419254
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADA RECRUITING PERSONAL S.R.L. aceeași clădire
ALEXYANIS-BROS S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALISORITA SRL aceeași clădire
ALLMAR TRUCK S.R.L. aceeași clădire
ALVAFLOR SRL inactiv aceeași clădire
ATHINA SRL inactiv aceeași clădire
AVA ETERNITAS S.R.L. aceeași clădire
BAUDER ROOF CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
BIC-PAN SRL inactiv aceeași clădire
BMD UNIVERSAL AUTO S.R.L. inactiv aceeași clădire
BODO ALEXANDRA S.R.L. inactiv aceeași clădire
CIOBANU FARMVET SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

23612011 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Vaslui

18439450 GALTBECEA SRL
18835268 CORIFEU SRL
20791112 EURO-BETON SRL
24369219 CAZZARO IMPEX SRL
24894498 ORA 28 SRL
25747533 GLOBAL BLOC SRL
31335871 VALSAND SRL
36879432 PUF HELPCONSTRUCT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12