DANERO TRADING S.R.L.
CUI 8370807 · J40/3284/1996
DANERO TRADING S.R.L. are CUI 8370807, nr. de înregistrare J40/3284/1996, înmatriculată pe 23.04.1996. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1102. În 2022: cifră de afaceri 1 lei, pierdere netă 1.876 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 1 | — | 4.200 | 659 | 23.824 | 19.711 | 82.000 | 47.846 | 29.596 | 47.100 | 53.039 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4.200 | 659 | 23.824 | 19.711 | 82.000 | 47.846 | 29.596 | 47.101 | 53.040 |
| Cheltuieli totale | 2.063 | 2.117 | 880 | 1.877 | 21.450 | 34.330 | 39.888 | 61.912 | 70.383 | 34.731 | 40.028 | 35.265 | 42.526 | 32.719 |
| Profit / pierdere brută | -2.063 | -2.117 | -880 | -1.876 | -21.450 | -30.130 | -39.229 | -38.088 | -50.672 | 47.269 | 7.818 | -5.669 | 4.575 | 20.321 |
| Profit / pierdere netă | -2.063 | -2.117 | -880 | -1.876 | -21.450 | -30.172 | -39.236 | -38.326 | -50.869 | 44.809 | 6.383 | -6.557 | 3.162 | 18.730 |
| Active imobilizate | 13.667 | 5.800 | 5.800 | 5.800 | 5.800 | 5.800 | 5.800 | 5.800 | 5.800 | — | — | 230.746 | 230.746 | 230.746 |
| Active circulante | 12.690 | 11.049 | 12.800 | 11.495 | 10.975 | 15.557 | 10.564 | 14.676 | 10.477 | 175.743 | 86.218 | 270.020 | 276.577 | 321.796 |
| Stocuri | 4.606 | 4.606 | 5.301 | 5.137 | 4.992 | 4.992 | 4.606 | 8.645 | 5.147 | 50.260 | 26.233 | — | — | 8.829 |
| Creanțe | 7.966 | 6.122 | 6.552 | 6.358 | 5.983 | 5.750 | 5.867 | 5.708 | 5.329 | 24.798 | 16.176 | 269.844 | 275.323 | 275.323 |
| Casa și conturi la bănci | 118 | 321 | 947 | — | — | 4.815 | 91 | 323 | 1 | 100.685 | 43.809 | 176 | 1.254 | 37.644 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 401 | — | — | — | — | — | 2.070 |
| Datorii | 57.964 | 46.393 | 197.456 | 195.271 | 192.875 | 176.007 | 140.842 | 101.676 | 105.859 | 114.605 | 71.323 | 349.279 | 349.279 | 362.270 |
| Capitaluri proprii | -31.607 | -29.544 | -178.856 | -177.976 | -176.100 | -154.650 | -124.478 | -80.799 | -89.582 | 61.138 | 14.895 | 151.487 | 158.044 | 192.342 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.04.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 1102 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DANERO TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J40/3284/1996 |
| EUID | ROONRC.J40/3284/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-04-23 |
| Sediu social | B-dul CAROL I, 23, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL CAROL I, NR.23, SC.1, ET.3, AP.10 |
| Telefon | 0213124018 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BALCIK CONSTRUCTII SRL inactiv | aceeași clădire |
| C & G AUDITCONT SRL | aceeași clădire |
| C&G FISCAL CONSULTING SERVICES SRL | aceeași clădire |
| EASY PRINT CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| EXIM BANCA ROMÂNEASCĂ S.A. BUCUREŞTI SUCURSALA BUCUREŞTI ROSETTI | aceeași clădire |
| GRISHO IT CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| IVY ROSETTI SRL | aceeași clădire |
| KENNER KONSUL SRL inactiv | aceeași clădire |
| NOVA ESTRADA SRL | aceeași clădire |
| ORLY NARDY CLEANING SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| RST MEDIA SRL | aceeași clădire |
| SISTEME DE MANAGEMENT PERFORMANT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2341 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25