ARHAUS SRL
CUI 8406404 · J1996000179365
ARHAUS SRL are CUI 8406404, nr. de înregistrare J1996000179365, înmatriculată pe 16.04.1996. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 78.100 lei, pierdere netă 24.123 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 78 mii lei · mediana 172 mii lei | 45% din mediană |
| Profit net | -24 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -30.9% · mediana 23.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 78 mii lei · mediana 176 mii lei | 44% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 78.100 | 73.649 | 85.900 | 61.850 | 72.900 | 38.900 | 50.400 | 35.700 | 20.500 | 26.475 | 20.600 | 26.215 | 78.490 | 26.900 | 36.955 |
| Venituri totale | 78.100 | 73.649 | 85.900 | 61.850 | 72.900 | 41.825 | 50.400 | 35.700 | 20.500 | 26.566 | 20.864 | 26.500 | 78.490 | 26.900 | 36.955 |
| Cheltuieli totale | 101.442 | 92.066 | 83.603 | 83.310 | 71.183 | 45.956 | 40.563 | 14.216 | 20.169 | 22.674 | 14.365 | 16.283 | 16.225 | 20.548 | 14.326 |
| Profit / pierdere brută | -23.342 | -18.417 | 2.297 | -21.460 | 1.717 | -4.131 | 9.837 | 21.484 | 331 | 3.892 | 6.499 | 10.217 | 62.265 | 6.352 | 22.629 |
| Profit / pierdere netă | -24.123 | -19.138 | 1.455 | -22.036 | 1.003 | -4.503 | 9.087 | 20.413 | -284 | 3.098 | 5.873 | 9.422 | 59.936 | 5.336 | 19.009 |
| Active imobilizate | 1.118 | 1.580 | 2.043 | 2.505 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 10.579 | 16.387 | 13.066 | 11.313 | 37.372 | 32.446 | 43.979 | 24.311 | 3.943 | 4.199 | 93.546 | 87.704 | 78.296 | 18.225 | 13.243 |
| Stocuri | — | — | 497 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 3.000 | 650 | 7.523 | 2.141 | 24.153 | 24.153 | 24.153 | 24.303 | 3.929 | 4.194 | 32.376 | 26.321 | 78.291 | 18.225 | 13.177 |
| Casa și conturi la bănci | 7.579 | 15.737 | 5.046 | 9.172 | 13.219 | 8.293 | 19.826 | 8 | 14 | 5 | 61.170 | 61.383 | 5 | — | 66 |
| Datorii | 45.782 | 27.930 | 5.933 | 6.097 | 7.616 | 3.692 | 10.722 | 141 | 186 | 158 | 89 | 120 | 135 | 0 | 353 |
| Capitaluri proprii | -34.085 | -9.963 | 9.176 | 7.721 | 29.756 | 28.754 | 33.257 | 24.170 | 3.757 | 4.041 | 93.457 | 87.584 | 78.161 | 18.225 | 12.890 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.05.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARHAUS SRL |
| Nr. reg. com. | J1996000179365 |
| EUID | ROONRC.J1996000179365 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-04-16 |
| Sediu social | Str. Muncii, 5, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. MUNCII, NR.5 |
| Telefon | 040515802 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TEO PERFORMANCE ONE S.R.L. | aceeași clădire |
| TEOTEL SRL | aceeași clădire |
| DMIOCAZIONAL PREST S.R.L. | 32 m |
| GENNERGY S.R.L. | 55 m |
| C.A.E. SHOP S.R.L. | 59 m |
| SMART TESTING SOLUTIONS S.R.L. | 62 m |
| ATMA VET ANIM ALL DELTA S.R.L. | 68 m |
| CLINICA VETERINARA ATMA S.R.L. | 68 m |
| AGAPY CONSULT SRL inactiv | 71 m |
| 24 AVANGARD CURIER SRL | 96 m |
| INTERIOARE BOBOHOUSE SRL inactiv | 96 m |
| TILLUSION SHOP SRL | 96 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08