NOTINO PROD SRL
CUI 8429424 · J1996000681295
NOTINO PROD SRL are CUI 8429424, nr. de înregistrare J1996000681295, înmatriculată pe 08.05.1996. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7721. În 2025: cifră de afaceri 121.495 lei, pierdere netă 56.835 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 121 mii lei · mediana 188 mii lei | 65% din mediană |
| Profit net | -57 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -46.8% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 121 mii lei · mediana 127 mii lei | 96% din mediană |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 121.495 | 87.425 | 110.440 | 101.435 | 124.425 | 64.425 | 75.331 | 70.526 | 47.081 | 27.300 | 35.683 | 9.520 | 38.341 | 93.920 | 63.647 |
| Venituri totale | 122.088 | 88.017 | 110.968 | 102.175 | 125.751 | 64.947 | 75.853 | 70.819 | 47.368 | 27.587 | 35.683 | 10.095 | 42.366 | 93.920 | 63.647 |
| Cheltuieli totale | 177.763 | 124.935 | 137.143 | 69.648 | 56.805 | 56.388 | 49.813 | 63.952 | 36.924 | 51.582 | 33.410 | 27.645 | 55.690 | 90.633 | 64.217 |
| Profit / pierdere brută | -55.675 | -36.918 | -26.175 | 32.527 | 68.946 | 8.559 | 26.040 | 6.867 | 10.444 | -23.995 | 2.273 | -17.550 | -13.324 | 3.287 | -570 |
| Profit / pierdere netă | -56.835 | -37.754 | -31.020 | 29.922 | 68.242 | 8.125 | 25.281 | 6.144 | 9.971 | -24.282 | 1.202 | -17.835 | -14.787 | 2.761 | -2.479 |
| Active imobilizate | 240.231 | 281.556 | 323.029 | 364.503 | 406.566 | 323.401 | 312.850 | 270.344 | 207.211 | 207.834 | 204.022 | 153.728 | 155.146 | 27.995 | 19.194 |
| Active circulante | 73.290 | 88.888 | 76.931 | 68.199 | 34.986 | 39.060 | 50.496 | 71.270 | 55.496 | 42.295 | 50.768 | 33.624 | 35.615 | 24.696 | 21.740 |
| Stocuri | 25.718 | 35.288 | 32.215 | 30.402 | 24.540 | 15.707 | 23.147 | 23.308 | 29.350 | 28.060 | 13.048 | 21.225 | 25.733 | 24.058 | 2.475 |
| Creanțe | 5.011 | — | 5.731 | 6.609 | 400 | 380 | 11.047 | 7.236 | 14.377 | 12.190 | 14.804 | 9.947 | 9.678 | 113 | — |
| Casa și conturi la bănci | 42.561 | 53.600 | 38.985 | 31.188 | 10.046 | 22.973 | 16.302 | 40.726 | 11.769 | 2.045 | 22.916 | 2.452 | 204 | 525 | 19.265 |
| Datorii | 300.934 | 301.022 | 292.783 | 294.506 | 333.278 | 322.428 | 331.438 | 334.987 | 262.224 | 259.617 | 239.996 | 173.760 | 159.334 | 6.477 | 2.385 |
| Capitaluri proprii | 12.587 | 69.422 | 107.177 | 138.196 | 108.274 | 40.033 | 31.908 | 6.627 | 483 | -9.488 | 14.794 | 13.592 | 31.427 | 46.214 | 38.549 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.05.1996 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 7721 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NOTINO PROD SRL |
| Nr. reg. com. | J1996000681295 |
| EUID | ROONRC.J1996000681295 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-05-08 |
| Sediu social | Str. Cuza Vodă, 2B, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, STR. CUZA VODĂ, NR.2B |
| Telefon | 0244186912 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SNOW SRL | aceeași clădire |
| SURMONT SPORT SINAIA S.R.L. | aceeași clădire |
| URBAN DREAM S.R.L. | 34 m |
| MAKING MONEY IT`S EASY S.R.L. | 105 m |
| COMPASS ARHITECTURĂ & DESIGN SRL | 107 m |
| PROFESSIONAL OUTDOOR INVEST S.R.L. | 107 m |
| TOPINTECHNOLOGY CONSULT SRL | 122 m |
| ALEXANDRION EDUCATION CENTER S.R.L. | 129 m |
| HOTEL NEW MONTANA SRL | 129 m |
| DOMALCO FOODS S.R.L. | 133 m |
| EUROPEAN PROTECTION SERVICE SRL | 148 m |
| GRIGO`S GREEN FOOD S.R.L. | 148 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7721 | 2021 – 2025 |
| 5610 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25