OTO MED SRL
CUI 8471828 · J09/428/1996
OTO MED SRL are CUI 8471828, nr. de înregistrare J09/428/1996, înmatriculată pe 10.05.1996. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 687.890 lei, profit net 26.897 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 688 mii lei · mediana 220 mii lei | 313% din mediană |
| Profit net | 27 mii lei · mediana 40 mii lei | 67% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3.9% · mediana 22.2% | 18% din mediană |
| Cifră pe salariat | 688 mii lei · mediana 202 mii lei | 340% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 687.890 | 1.035.100 | 1.660.960 | 931.161 | 68.540 | 75.704 | 91.749 | 39.650 | 431.733 | 389.191 | 408.372 | 400.815 | 282.229 | 277.875 | 270.122 |
| Venituri totale | 713.822 | 1.035.198 | 1.661.024 | 931.178 | 68.540 | 75.704 | 91.749 | 85.708 | 431.734 | 389.975 | 410.958 | 403.656 | 287.071 | 277.890 | 270.131 |
| Cheltuieli totale | 665.938 | 855.037 | 1.195.495 | 757.472 | 20.608 | 21.932 | 23.307 | 48.210 | 399.987 | 369.184 | 392.193 | 353.845 | 361.135 | 313.527 | 324.412 |
| Profit / pierdere brută | 47.884 | 180.161 | 465.529 | 173.706 | 47.932 | 53.772 | 68.442 | 37.498 | 31.747 | 20.791 | 18.765 | 49.811 | -74.064 | -35.637 | -54.281 |
| Profit / pierdere netă | 26.897 | 149.726 | 451.823 | 157.654 | 45.875 | 51.685 | 65.690 | 34.815 | 27.408 | 16.928 | 15.126 | 41.593 | -82.674 | -35.637 | -54.281 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 33.282 | 64.887 | 96.493 | 116.051 | 77.486 | 75.707 | 98.785 |
| Active circulante | 88.402 | 426.053 | 509.725 | 438.617 | 226.836 | 182.370 | 131.900 | 65.434 | 90.515 | 48.733 | 36.478 | 35.870 | 22.816 | 11.914 | 33.577 |
| Stocuri | — | — | — | 68 | — | — | — | — | — | 4.811 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 913 | 143.461 | 83.294 | 278.180 | 12.692 | 11.614 | 9.293 | 3.435 | 31.420 | 26.317 | 23.463 | 31.231 | 16.957 | 11.273 | 18.316 |
| Casa și conturi la bănci | 87.489 | 282.592 | 426.431 | 160.369 | 214.144 | 170.756 | 122.607 | 61.999 | 59.095 | 17.605 | 13.015 | 4.639 | 5.859 | 641 | 15.261 |
| Datorii | 61.266 | 276.087 | 42.381 | 255.165 | 1.043 | 0 | 1.215 | 438 | 93.616 | 110.847 | 147.126 | 181.203 | 171.176 | 75.821 | 84.926 |
| Capitaluri proprii | 27.136 | 149.966 | 467.344 | 183.452 | 225.793 | 182.370 | 130.685 | 64.996 | 30.181 | 2.773 | -14.155 | -29.282 | -70.874 | 11.800 | 47.436 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | 9 | — | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Oct 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.05.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OTO MED SRL |
| Nr. reg. com. | J09/428/1996 |
| EUID | ROONRC.J09/428/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-05-10 |
| Sediu social | Bld. Independenţei, 2, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.2 |
| Telefon | 0239679336 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABC MINI ME S.R.L. | aceeași clădire |
| ACNID CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| ADANTICA REZIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| ADINEWINVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| ADINEWSTAR S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO GRUP IMPORT-EXPORT SRL | aceeași clădire |
| AGROCHIM CONSULT SRL | aceeași clădire |
| AGROSOLUTION TERRA VITAL COOPERATIVĂ AGRICOLĂ inactiv | aceeași clădire |
| AI STIL STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ALCLA MACAR SRL | aceeași clădire |
| ALREMCA IMAGISTICA S.R.L. | aceeași clădire |
| AMEROX COM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8690 | 2022 – 2025 |
| 8622 | 2018 – 2021 |
| 8690 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25