Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

FRUITLAND S.R.L.

CUI 85406 · J05/246/1992 · este sub incidența Legii nr. 85/2006

cu contul HoReCaOS, sau pe email

FRUITLAND S.R.L. are CUI 85406, nr. de înregistrare J05/246/1992, înmatriculată pe 03.02.1992. Sediul social e în Sat Lugaşu de Jos, Comuna Lugaşu de Jos, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4631. În 2016: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 80 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

1/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2016)
+1 Activă de 34 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 198 mii lei 0% din mediană
Profit net -80 lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 272.127 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 937 mii lei 112012: 252 mii lei 122013: -29 mii lei 132014: 2 mii lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 16
Profit net -80 lei
2011: -1,5 mil lei 112012: -963 mii lei 122013: 142 mii lei 132014: -146 mii lei 142015: -80 lei 152016: -80 lei 16
Salariați 0
2011: 8 112012: 7 122013: 7 132014: 0 14
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă001.771-28.804252.110936.970
Venituri totale0038.8715.466.792323.2731.408.784
Cheltuieli totale8080184.9185.324.8761.286.4472.913.394
Profit / pierdere brută-80-80-146.047141.916-963.174-1.504.610
Profit / pierdere netă-80-80-146.047141.916-963.174-1.504.610
Active imobilizate2.148.9052.148.9052.148.9052.315.6277.076.4727.622.651
Active circulante467.066467.066467.140445.482455.152971.489
Stocuri48.56948.56948.56948.56948.569176.805
Creanțe389.613389.613389.613394.422392.869653.273
Casa și conturi la bănci28.88428.88428.9582.49113.714141.411
Datorii5.093.9655.093.9655.093.9615.092.9787.265.2047.364.546
Venituri în avans1.535.2781.535.2781.535.2781.535.2784.275.4834.275.483
Capitaluri proprii-4.013.272-4.013.272-4.013.194-3.867.147-4.009.063-3.045.889
Capital subscris vărsat22.54522.54522.54522.54522.54522.545
Număr mediu de salariați——0778

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 26.11.1992
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
CAEN principal4631
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCFRUITLAND SRL
Nr. reg. com.J05/246/1992
EUIDROONRC.J05/246/1992
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1992-02-03
Sediu socialStr. NATIONALA, 284, Sat Lugaşu de Jos Com. Lugaşu de Jos, BIHOR
Domiciliu fiscalJUD. BIHOR, SAT LUGAŞU DE JOS COM. LUGAŞU DE JOS, STR. NATIONALA, NR.284
Telefon0259346369
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46312011 – 2016

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

13132739 FRUITLAND SRL

CAEN autorizat (12)

016101630164103916241629329933194621463147215210

Alte firme din Bihor

55758 FORELIT SRL
62470 EXIM - CRISUL SRL
2394157 TOMCRISTI IMPEX SRL
4934750 CAMIDOR SERV SRL
5058399 ABISAG COM SRL
5183642 DAVI EXIM SRL
5679477 LUSEL PROD SRL
7878158 MONOM IMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12