ELVI 2001 COM SRL
CUI 8567575 · J40/4334/1996 · radiată
ELVI 2001 COM SRL are CUI 8567575, nr. de înregistrare J40/4334/1996, înmatriculată pe 24.05.1996. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2024: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | — | — | 18.872 | 88.278 | 60.725 | 150.653 | 129.631 | 58.645 | 125.908 | 97.045 | 89.858 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 18.872 | 88.278 | 60.725 | 150.653 | 129.631 | 58.645 | 125.908 | 97.045 | 89.858 |
| Cheltuieli totale | — | 0 | 0 | 6 | — | 20.897 | 93.912 | 79.744 | 137.532 | 124.036 | 92.411 | 119.439 | 103.770 | 94.786 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | -6 | 2 | -2.025 | -5.634 | -19.019 | 13.121 | 5.595 | -33.766 | 6.469 | -6.725 | -4.928 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | -6 | 2 | -2.591 | -8.282 | -20.842 | 9.710 | 1.706 | -35.530 | 2.798 | -6.725 | -4.928 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 1.001 | 1.437 | 1.437 | 1.437 | 1.437 | 1.437 | 4.344 | 4.344 |
| Active circulante | — | 240 | — | — | 1.211 | 1.394 | 35.001 | 40.136 | 22.482 | 34.409 | 27.767 | 14.276 | 9.826 | 12.060 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 18.582 | 35.152 | 9.290 | 28.751 | 22.917 | 9.794 | 7.318 | 5.844 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 178 | 3.359 | 3.416 | 3.416 | 3.416 | 3.416 | 544 | 716 |
| Casa și conturi la bănci | — | 240 | — | — | 1.211 | 1.394 | 16.241 | 1.625 | 9.776 | 2.242 | 1.434 | 1.066 | 1.964 | 5.500 |
| Datorii | 90.490 | 0 | 90.490 | 90.490 | 91.695 | 91.881 | 123.898 | 121.187 | 82.692 | 104.329 | 99.393 | 50.372 | 51.627 | 47.136 |
| Capitaluri proprii | -90.490 | 240 | -90.490 | -90.490 | -90.484 | -90.487 | -87.896 | -79.614 | -58.773 | -68.483 | -70.189 | -34.659 | -37.457 | -30.732 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 24.09.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ELVI 2001 COM SRL |
| Nr. reg. com. | J40/4334/1996 |
| EUID | ROONRC.J40/4334/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-05-24 |
| Sediu social | Şos. Colentina, 25A, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. COLENTINA, NR.25A, BL.2 IRTA, SC.A, ET.5, AP.20 |
| Telefon | 0721831073 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GDD SERVICES IT&C S.R.L. | aceeași clădire |
| KHALINA B COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| MO & FO BAKERY SRL | aceeași clădire |
| V.D. NISTOR S.R.L. | aceeași clădire |
| KRICOS FOOD SRL inactiv | 18 m |
| ALGIANI COMPANY SRL inactiv | 25 m |
| GERACO INVEST SRL inactiv | 25 m |
| FB PARTNERS CONSULTING SRL inactiv | 34 m |
| IDEAL GOODS S.R.L. | 34 m |
| SILEM S.R.L. | 34 m |
| STILL LOADING S.R.L. | 34 m |
| THERION INVEST SRL inactiv | 34 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 11603 | RODIMIN SRL |
| 12641 | NIP PROD COM SRL |
| 13728 | OCTOPUS EXIM SRL |
| 39078 | IMPROCOM CAPRICIU SRL |
| 43311 | SEVIM IMPEX SRL |
| 43648 | SIMCA COMIMPEX SRL |
| 44392 | GLAD SRL |
| 330840 | UTIL COM COMERT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-11-05 · ONRC: 2026-10-25