MARICICA SERV COM SRL
CUI 8576336 · J31/142/1996
MARICICA SERV COM SRL are CUI 8576336, nr. de înregistrare J31/142/1996, înmatriculată pe 29.04.1996. Sediul social e în Loc. Jibou, Oraş Jibou, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5250. În 2021: cifră de afaceri 140 lei, pierdere netă 234 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 140 | 200 | 920 | 805 | 1.402 | 708 | 3.840 | 1.681 | 3.818 | 4.531 | 4.625 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 | 200 | 920 | 805 | 1.402 | 708 | 3.840 | 1.681 | 3.818 | 11.531 | 4.625 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 374 | 1.741 | 506 | 1.619 | 986 | 917 | 11.638 | 1.048 | 2.146 | 25.537 | 12.504 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | -234 | -1.541 | 414 | -814 | 416 | -209 | -7.798 | 633 | 1.672 | -14.006 | -7.879 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | -234 | -1.546 | 386 | -838 | 374 | -244 | -7.913 | 583 | 1.543 | -14.059 | -7.879 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 3.349 | 3.349 | 3.349 | 3.349 | 3.349 | 3.349 | 3.349 | 7.010 |
| Active circulante | 64.686 | 64.686 | 64.686 | 64.686 | 64.686 | 64.920 | 65.666 | 78.897 | 77.173 | 75.660 | 75.354 | 81.033 | 78.553 | 76.512 | 87.759 |
| Stocuri | 64.517 | 64.517 | 64.517 | 64.517 | 64.517 | 64.591 | 64.832 | 77.077 | 74.683 | 73.239 | 73.080 | 78.984 | 76.043 | 74.435 | 82.026 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 1.680 | 1.680 | 1.680 | 1.680 | 1.680 | 1.680 | 1.903 | 5.075 |
| Casa și conturi la bănci | 169 | 169 | 169 | 169 | 169 | 329 | 834 | 140 | 810 | 741 | 594 | 369 | 830 | 174 | 658 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 945 | 946 | 945 | 945 | 945 | 945 |
| Datorii | 97.461 | 97.461 | 97.461 | 97.461 | 97.460 | 97.461 | 96.660 | 113.626 | 111.064 | 111.114 | 110.566 | 108.331 | 106.434 | 105.937 | 106.786 |
| Capitaluri proprii | -32.775 | -32.775 | -32.775 | -32.775 | -32.774 | -32.541 | -30.994 | -31.380 | -30.542 | -31.160 | -30.917 | -23.004 | -23.587 | -25.131 | -11.072 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.06.1996 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou |
| CAEN principal | 5250 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARICICA SERV COM SRL |
| Nr. reg. com. | J31/142/1996 |
| EUID | ROONRC.J31/142/1996 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-04-29 |
| Sediu social | Str. Spitalului, 47, Orş. Jibou, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, ORŞ. JIBOU, STR. SPITALULUI, NR.47 |
| Telefon | 060641712 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| INTERACTIV PLAN S.R.L. | aceeași clădire |
| KIIRO TORI S.R.L. | aceeași clădire |
| JOCURILE MINȚII S.R.L. | 142 m |
| JURNAL DE PSIHOLOG S.R.L. | 142 m |
| SIMPLU DOI PLUS SRL | 142 m |
| URBAN SOCIETY S.R.L. | 142 m |
| VERTICAL SOCIETY S.R.L. | 142 m |
| ZAHA COOKIES S.R.L. | 142 m |
| ZAHA CURTEA VECHE S.R.L. | 142 m |
| DAN-INSTALATII S.R.L. | 170 m |
| DENDRO MARCOT SRL | 170 m |
| LUCA VULCANIZARE S.R.L. | 170 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4729 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25